Próbował Cię rzucić, ale nie potrafił podać powodów tego zachowania

Zwykle, w momencie gdy panowie chcą szybkiego zerwania bez żadnego sygnału ostrzegawczego, to mogą to robić z powodu innej kobiety. Jeżeli próbował to zrobić wcześniej, to jest wysokie prawdopodobieństwo tego, że myśli by zrobić to powtórnie.

Konkretna osoba zaczęła mieć pierwszeństwo przed Tobą

Jest to jeden z największych sygnałów, że ktoś może zająć Twoje miejsce. Partner przeważnie traktuje pierwszoplanowo kobietę, którą kocha. Jeżeli wychwycisz, że partner wybiera jako priorytet kobietę, która nie jest Tobą, to jest niemal pewne, że on zaczyna coś do niej czuć. Jeśli próbowałaś porozmawiać z partnerem o zaprzestaniu widywania tej konkretnej kobiety, która coraz częściej spędza z nim czas, a on odmawia, to bezsporny sygnał, że wreszcie zakończy się to zakończeniem relacji.

Nie planuje już z Tobą przyszłości

ludzi jest w stanie wyczuć, w jakim momencie są chciani, a kiedy nie są chciani w czyimś życiu. Jeśli czujesz, że naciska na ciebie, abyś odeszła lub jeśli wciąż wycina Cię z przyszłych planów, to prawdopodobnie chce zakończyć wasz związek.

Zaczynasz mu nie ufać

Jest to zarówno sygnał zdrady, jak i przesłanka, że coś jest nie tak w waszym związku. Większość ludzi, którzy zostali oszukani, wie kim była kochanka. Nazwij to intuicją czy też zwykłą obserwacją, ale najczęściej jest to po prostu osoba, przy której czujesz się najbardziej niepewnie.

On się od Ciebie oddala

Gdy on decyduje się na „skok w bok”, zaczyna odsuwać się od Ciebie. To objawia się na kilka sposobów, np. mniejszą ilością kontaktu wzrokowego, niechęci do rozmowy z Tobą, lodowata postawa partnera wobec Ciebie i ogólnie zdaje się być mniej zainteresowany Tobą niż kiedyś. Oprócz tego, że jest to klasyczny znak tego, że może z kimś się spotykać, jest to również znak, że on nie myśli o waszej relacji przyszłościowo.

Zaprzestał starań

Czy uważasz, że jesteś jedyną osobą, która rzeczywiście pragnie, aby utrzymać związek? Jeśli tak, to być może on usiłuje dać Ci pretekst, żebyś go rzuciła. Albo, co gorsza, mógł po prostu przestać interesować się do tego stopnia, że nie jest zainteresowany nawet utrzymywaniem pozorów.

Nie ma dla Ciebie czasu

W momencie gdy zdradzający decydują się na zdradę partnera z ich głównego związku, dziewczyny, które są zdradzane, niebawem dostrzegają, że ilość czasu spędzanego z ich partnerami zmniejsza się. Nie jesteś już najważniejsza dla niego, gdyż on preferuje spędzać jak najwięcej czasu ze swoją przyszłą dziewczyną a nie z Tobą.

Nie czujesz, że jesteście parą

Czy on ma kogoś ?

Ten znak jest wyjątkowy na wiele sposobów, lecz głównie z powodu tego, że może być zarówno przyczyną jego zdrady, jak i znakiem, że to już koniec między wami. Jeżeli systematycznie odrzucałaś go w łóżku, to może to być przesłanka, że prawdopodobnie zostawi Cię dla kogoś bardziej zainteresowanego. Jeśli to się zaczęło, w momencie kiedy zyskałaś pewność, że jego potrzeby zostały zaspokojone, to znak, że utrzymuje to od kogoś innego i jest w trakcie procesu oddalania się od Ciebie.

Został przyłapany na kłamstwie wcześniej

Ogólnie rzecz biorąc, panowie, którzy już wcześniej zdradzali partnerki, są bardziej skłonni do tego, aby rzucić Cię dla innej kobiety. Jeżeli wciąż to robi to, musisz go zostawić nim on porzuci ciebie.

Zaczyna ukrywać Cię przed widokiem publicznym

Jedną z rzeczy, którą wielu niewiernych partnerów robi, kiedy porzucają swoją główną kobietę dla pobocznej laski, jest coraz rzadsze bywanie z Tobą w miejscach publicznych. Dzieje się to stadialnie, a mężczyźni niejednokrotnie decydują się na pozostawienie swoich partnerek w domu podczas imprez firmowych.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii