Wróżka o zdradzie…

Tak powie. Rozłoży karty i wywróży Ci czy Twój partner Cię zdradza.

Możesz też przeczytać o najbardziej pospolitych oznakach zdrady, które zawarte są poniżej:

Zaczynają się gubić w tym, co już mówili

W momencie gdy twój partner zaczyna opowiadanie od zdania: „Czy już Ci to mówiłem?”, może to oznaczać, że ma kłopoty ze śledzeniem kilku wersji wydarzeń.

Mniej Ci się zwierzają

Mniejsza skłonność do omawiania z tobą problemów może być oznaką, że twój partner zwierza się komuś innemu. Nawet jeśli nie sypia z nikim innym, może to sugerować zdradę emocjonalną.

Nie chcą konfrontacji

Czy wróżka powie o zdradzie ?

Ktoś, kto nie zdradził, z pewnością będzie miał dobre wytłumaczenie dla swojego podejrzanego zachowania i zrobi wszystko, co trzeba, abyś poczuła się pewnie. Zdradzający jednak może stać się agresywny, z powodu tego, że odkryłaś jego tajemnicę. Niejednokrotnie zdarza się, że zdradzający odsuwają od siebie odpowiedzialność i irytują się twoimi pytaniami. Zwykle próbują Cię uciszyć, a nawet krytykują Cię za bycie zbyt kontrolującym lub podejrzliwym.

Zdrada w ich rodzinie miała miejsce w przeszłości

Rodzice partnera powinni być wskazówką. Jeśli Twój partner pochodzi z rodziny, w której rodzice nie byli sobie wierni a mimo tego, wciąż byli małżeństwem, to możesz mieć powody podejrzewać, że ich dziecko podświadomie przejęło ich wzorce.

Twój związek zaczął się jako romans

Dla wielu osób powiedzenie „kto raz zdradził, ten zawsze zdradza” jest prawdziwe. Jest to poważna oznaka tego, że ten ktoś może zdradzić… tym razem Ciebie.

Sugeruje Ci, że Ty zdradzasz jego – często bezpodstawnie

Ponadto, że jest to powszechna projekcja, takie postępowanie służy dwóm celom. Stawia Cię w roli oskarżonego, który musi się bronić, więc nie masz okazji rozważyć innej możliwości. Kreuje się również na człowieka, który nigdy nie mógłby być niewierny. Może to być również faktyczna odpowiedź na zrozumienie, że skoro jemu zdrada uszła na sucho, tak może być również w Twoim przypadku.

Nagle mają nowe zachowania seksualne

Oczywiście istnieje możliwość, że po prostu chcą przetestować nowe możliwości. I jeśli bierzesz w tym aktywny udział to cudownie. Jednakże inne oznaki niewierności wspólnie z wyraźnie widoczną zmianą w rutynie seksualnej mogą wskazywać na to, że uczą się tego od kogoś innego i odkrywają nowe rzeczy, które preferują.

Przestaje zauważać problemy w związku

Zdradzani ludzie bardzo często okazują zaskoczenie, gdy dowiadują się, że ich partnerzy zdradzają, ponieważ myśleli, że wszystko układa się dobrze w momencie kiedy, zdrada się rozpoczęła. Jednakże czasami motywem, przez który sprawy wyglądają lepiej, jest to, że potrzeby, które nie zostały zaspokojone w związku, są zaspokajane przez inną osobę.

Nagle zaczyna Cię krytykować za wszystko

Zdradzający często usiłują motywować swoje działania, sprawiając, że ich relacja jest tak zła, że nie było innej możliwości. Niejednokrotnie dzieje się tak w sytuacjach, w których zdradzający czuje, że jest zakochany w tej drugiej, ponieważ czuje, że jego romans jest szczęśliwszy niż jego relacja.

Bardziej przeglądają się w lustrze

Jeśli Twój partner znowu zaczyna uczęszczać na siłownię, inwestuje w nową bieliznę lub interesuje się zakupami, może to równać się z tym, że jest na wczesnym etapie związku z inną osobą.

Częściej płaci gotówką niż kiedyś

Niewierni partnerzy niejednokrotnie preferują używanie gotówki, w momencie kiedy zabierają drugich partnerów na randkę, aby ich partnerzy nie mogli śledzić poniesionych kosztów. W momencie gdy posiadacie wspólne konto finansowe, możesz mieć na uwadze wzrost wypłat z bankomatów.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii