Czego powinno się spodziewać po skontaktowaniu się z wróżką ?

Przywiązanie do jednej tarocistki

Niekiedy Ty i wróżka, którą odwiedziłaś niezbyt do siebie pasujecie. Jest to całkowicie w porządku, nie powinnaś pozwolić, aby to zniechęciło Cię do odszukania kogoś innego. Z pewnością nie świadczy to, że coś jest nie w porządku ani z tobą, ani z wróżką. Możliwe, że zwyczajnie wasze energie nie okazały się kompatybilne. Nie dowodzi to, że nie będziesz czuła się dobrze z inną wróżką.

Sprawy prywatne

Wróżka musi połączyć się z tobą w ten sposób, żeby dała radę uzyskać treściwsze i sensowniejsze odczyty na podstawie Twoich wibracji. Nawet ceniona wróżka będzie zmuszona zadać Ci osobiste pytania i nakreślić Ci pewne części tego, co zobaczyła lub uzyskała od Ciebie. Pamiętaj, że nawet wróżki muszą rozumieć odczyty, które otrzymują.

Jak napisać do wróżki ?

Przyjazna atmosfera

Wróżka rozumie, że ludzie, którzy przybywają do niej z wizytą, są raczej podenerwowani i zmieszani. Zwłaszcza ludzie, którzy odwiedzają wróżkę z nadzieją na wskazówki dotyczące dylematu, przed którym stoją. Zawsze pielęgnują, aby ich goście czuli się oczekiwani. Również po to, aby pokazać im, jak świetnie zdają sobie sprawę, jak bardzo są rozdrażnieni i aby pomóc im się uspokoić.

Poproszenie o wyjaśnienie

Czy coś jest dla Ciebie niezrozumiałe? Twoja wróżka będzie szczęśliwa, w momencie gdy usłyszy Twoje pytania lub obawy. Twoja wróżka powinna rozwiązać w odczycie to, czego nie rozumiesz. Im bardziej będziesz się czuła odprężona, tym czytelniejsze będą Twoje wibracje. I tym bardziej odczyty będą miały znaczenie zarówno dla ciebie, jak i dla wróżki.

Im konkretniejsze pytania tym lepiej

Możesz udać się do wróżki, aby zgromadzić wiadomości na temat danych rzeczy. Na przykład, chcesz wiedzieć, czy osoba, z którą się widujesz, jest dla Ciebie odpowiednia lub czy jest to kariera, która jest dla Ciebie najkorzystniejszą opcją. Określanie naturalnych pytań może okazać się pomocne zarówno dla Ciebie, jak i dla wróżki, dzięki czemu będzie ona wiedziała, czemu poświęcić najwięcej uwagi. Doświadczenie udania się do wróżki, niezależnie od tego, czy jest to wizyta online, czy także fizyczna wizyta, potrafi okazać się przytłaczające. Zdarza się tak, że odczyty mogą nie mieć dla Ciebie sensu w momencie wizyty. Ale znaczenia z pewnością w krótkim czasie się rozwikłają. Zawsze będą znaki, na które trzeba zwrócić uwagę, które są związane z twoim odczytem. Wróżka poprowadzi cię, abyś odkryła więcej o sobie i o tym, do czego jesteś zdolna, aby mieć lepszą kontrolę nad własnym życiem. Te odczyty pomogą Ci dodatkowo zrozumieć, jak Twoja przeszłość wpływa na Ciebie.

Pierwsza wizyta może zostawić niedosyt

Pierwsza wizyta jest ciężka. Jesteś zdenerwowana i masz mnóstwo wymogów. Nie oczekuj jednak, że pierwsza wizyta odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości lub opowie Ci wszystko o Twoim życiu. Identycznie jak Ty jesteś podenerwowana i starasz się szukać pomocy, tak samo wróżka dąży by nadać sens wszelakim wibracjom i wizjom, które otrzymuje z twojej strony, aby dać Ci jasne odczyty, które mają sens.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii