Nie śpiesz się

I mam na myśli istne ślimacze tempo. Wznowiony związek na pełnej prędkości jest szybkim sposobem na wtórne rozejście się.

Porozmawiaj o tym z przyjaciółmi

Jak wrócić do ukochanej osoby ?

Po rozstaniu prawdopodobnie napisałaś o swoim ex kilka rzeczy, które były… mniej niż przychylne. Skoro masz plan wrócić do niego, ważne jest, aby podyskutować z przyjaciółmi i rodziną. Może są przeciwni lub niepewni twojej decyzji, ale trzymanie tego w sekrecie roznieci tylko zgrzyty z najważniejszymi osobami w twoim życiu.

Zostaw przeszłość tam gdzie jej miejsce

Jednym z największych wyzwań z powrotem do byłego jest odpuszczanie tego, co było. Chociaż nie należy zapominać, co się działo podczas pierwszego związku, istotne jest, aby nie pozwolić mu na naruszanie wznowionej relacji. Zamiast tego użyj tych wspomnień jako doświadczenia edukacyjnego, które pomoże Wam dojrzeć jako para i uniknąć ponownego popełnienia tych samych błędów.

Daj sobie czas zanim się odezwiesz

przeanalizuj, co jest dominującym powodem, dla którego zdecydowałaś, aby wrócić do niego. Czy znienacka zdałaś sobie sprawę, co zmarnowałaś? Czy faktycznie wierzysz, że związek może być na nowo ożywiony? A może po prostu czujesz się lekko samotna, a on jest pierwszą osobą, jaka przychodzi ci do głowy? To zrozumiałe, że płaczesz za nim (nawet jeśli wszystko skończyło w strasznie zły sposób), ale przekonaj się, że nie ulegasz chęci powrotu zbyt prędko. Przemyśl to, dlaczego za nimi tęsknisz, a jeśli to dlatego, iż szczerze pragniesz powrotu do tego, co było, to może być to czas, aby zacząć działać.

Wiedz, kiedy przyszedł czas na to by się pożegnać

Niestety, mają miejsce sytuacje, kiedy dwoje ludzi po prostu nie jest sobie pisanych. Jeśli utknęliście w błędnym kole rozchodzenia się i schodzenia na okrągło, może to być wiadomość, że wasza dwójka po prostu do siebie nie pasuje. Bądźcie szczerzy i realistyczni w odniesieniu do siebie nawzajem, a jeśli nadszedł czas, aby darować sobie, zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby pójść dalej.

Przegadaj koniec związku

Zanim będzie można dać mu kolejną szansę, trzeba być szczerym w stosunku do siebie o tym, co się stało. Po tym wszystkim nie można po prostu wrócić ponownie do związku i pozorować, że zakończenie związku nigdy nie miało miejsca, prawda? Porozmawiajcie ze sobą o tym, czego nauczyliście się po waszym zerwaniu.

Pomyśl o tym, co tym razem będzie inne

Związek zakończył się z jakiegoś powodu, więc co się ma zmienić, aby chciał działać ponownie? Czy musisz poprawić komunikację albo odbudować zaufanie? przeznacz kilka chwil na przemyślenie, co ulegnie zmianie, gdy wrócisz do ex.

Zastanów się, dlaczego związek się skończył

Czy zakończyliście związek bez konfliktowo i oboje przyznaliście, że to nie był ten czas? Czy był to skomplikowany związek? Czy jedno z was zdradzało drugie? Lekko jest zapomnieć o niemiłych aspektach, kiedy tęsknisz za ex, ale pochylenie się nad tym, z jakiego powodu rozeszliście się, może pomóc Ci postawić się w bardziej trzeźwym stanie umysłu i zastanowić się, czy powrót do siebie jest doprawdy najbardziej trafną opcją.

Okres testu

Nie zakupiłabyś samochodu bez przetestowania, racja? Może to nie jest najlepszy przykład, ale przesłanka jest priorytetowa. Nie wiesz na pewno, czy Twoje pojednanie będzie zadowalające, więc czemu nie dać mu wpierw jazdy próbnej? To daje Ci próbkę tego, co ma się stać i czy chcesz się w dalszym ciągu tego trzymać.

Przymierz na chwilę cudze buty

Oto dobry sposób, aby zdecydować, czy wracasz do byłego z odpowiednich powodów: czy możesz sobie wyobrazić, że twój najlepszy przyjaciel postępuje tak samo? Czasem twoje rozumowanie może być sensowne dla Ciebie, jednak nie dla kogoś innego. Wyobrażanie sobie siebie jako neutralnej strony trzeciej może pomóc Ci wskazać, czy dokonujesz właściwego wyboru.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii