Jeśli intryguje Cię data Twojego przyszłego ślubu to możesz napisać do mnie – rozłożę karty i będziesz wiedziała. Ale możesz też przeczytać poniższy artykuł i dowiedzieć się jakie etapy powinnaś przeżyć, żeby wyjść za mąż szczęśliwie.

Kiedy wezmę ślub ? Wróżba

Samodzielna podróż

Sama, z paczką bliskich sobie ludzi lub z chłopakiem. Odpoczynek i wakacje z kimś, kto nie jest Twoim rodzicem lub opiekunką ze szkoły. To Ty je sobie opłacasz.

Własne zdanie

Masz swoje poglądy polityczne, myślisz sama o kwestiach wagi państwowej, czy także tych dotyczących Ciebie, świata i umiesz przedstawić swoje zdanie. Nie przyjmujesz tego, co sądzą Twoi rodzice, czy znajomi – oczywiście słuchasz ich opinii, ale to Ty świadomie wyrabiasz sobie swoje.

Pilnowanie własnych terminów

Mama nie musi mówić Ci o kontroli u dentysty, wygasającym ubezpieczeniu, bo Twój wewnętrzny (lub całkiem przyjemny, papierowy) kalendarz świetnie radzi sobie z odpowiedzialnością i utrzymaniem porządku w Twoim życiu.

Odejście z obecnej pracy

Sama, bez pytania bliskich o zdanie. Dokonałaś takiego wyboru ponieważ czyni Cię ona nieszczęśliwą, nie daje wystarczającej ilości pieniędzy, czy zadowolenia.

Doświadczanie luksusowego życia

Czyli momenty i rzeczy, na które przeznaczasz swoje ciężko zarobione środki, a które nie są Ci niezbędne. Robisz to, bo możesz i chcesz, ale nie jest to zbędna rozrzutność. Np. decydujesz się na alkohol z wyższej półki, decydujesz się na drogi materac, robisz coś, aby poprawić swoje zdrowie i komfort życia.

Cieszenie się czyimiś sukcesami

Szczerego szczęścia… bez zawiści, obawy, że Ty też powinnaś osiągnąć lub mieć to, co ona.

Samotne zamieszkanie

Nie potrzebujesz mieć własnego apartamentu, domu, czy zwykłego mieszkania. Mowa tutaj o samodzielnym zamieszkaniu np. w wynajęciu czegoś gdzie spróbujesz żyć na własny rachunek. Zaczynasz żyć na własną rękę i jesteś z dala od domu rodzinnego, czy partnera.

Zmiana wyglądu fizycznego

Planowałaś mieć tatuaż, kolczyk, wypełnić usta, postawić na inny kolor włosów, być szczuplejsza, wyrobić mięśnie – jeżeli zdecydowałaś się na coś, co wymagało przemyślenia, dużego wysiłku, ale nie wiązało się z akceptacją rodziców i innych ludzi.

Rozwiązanie trudnego problemu

W ciężkich momentach radziłaś sobie sama i stawiałaś czoła problemom. Prowadziłaś do ich rozwiązania. Kłopoty ze znalezieniem pracy, zły stan zdrowia bliskich, brak środków na życie itp.

Poradzenie sobie z bolesnym rozstaniem

Przebrnięcie przez to wszystko samodzielnie (lub z pomocą życzliwych ludzi). Odrzucenie bólu, któremu nie udało się Cię pokonać, a który dał Ci moc do zmian i lepszego życia.

Własny rachunek telefoniczny

Umowa i abonament tylko na Ciebie. Brzmi niepoważnie? Teraz każda rozmowa i wiadomość, dodatkowe opłaty za roaming, czy inne koszta spadają na Ciebie. Teraz nie ma wymówki, że pochłonęły Cię problemy rodzinne, a mama zapłaci za sms-y z chłopakiem.

Przyznanie się do błędu

Potrafisz przyznać – to moja wina i odpowiedzieć za to, co zrobiłaś lub powiedziałaś. Nie wypierasz się, kiedy ktoś przyłapuje Cię gdy popełniasz błąd.

Gotowanie rodzicom

Nadszedł czas, kiedy to Ty gotujesz, nie korzystasz z zapasów, które podarowała Ci mama i nie zamawiasz obiadu z restauracji – rodzice przychodzą do Ciebie, a Ty zostajesz gospodynią tego wieczoru. Co więcej, masz w swoim mieszkaniu jedzenie! Twoje posiłki to minimum śniadanie, obiad i kolacja i przez znaczną część czasu przyrządzasz je samodzielnie.

Oddalenie się od swojego komfortu

Z różnych względów byłaś lub jesteś postawiona w niewygodnej sytuacji, jaka stanowi dla Ciebie problem, np. musisz zdecydować się na przeprowadzkę, poprzez wzgląd na swoją pracę.

Oddzielanie nastoletnich lat

Patrzysz na młodzież i nastolatków i doskonale widzisz, jak dużo Was dzieli. Myślisz sobie, że cieszysz się, że jesteś już dorosła. Naturalnie chciałabyś wciąż być beztroską nastolatką, ale mentalnie jesteś już poza tym okresem życia.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii