Nie chce mówić o swoim życiu osobistym

Nie przechwala się, unika rozmów o randkowaniu. Nawet jeżeli z kimś randkuje, nie traktuje tego poważnie i nie chce cię ranić. Jeżeli zatrzyma takie informacje dla siebie, istnieje większa szansa, że uda mu się wrócić do ciebie.

Odzywa się do Ciebie pod wpływem

Alkohol ułatwia nam kontakty międzyludzkie. Jesteśmy bardziej otwarci i szczerzy. Mówimy to, co naprawdę myślimy. Jeśli on wydzwania lub wypisuje do ciebie wiadomości gdy się napije, coś jest na rzeczy. Nawet jeśli są to obelgi, najpewniej nie daje sobie rady z uczuciami. Należałoby dokładnie przeanalizować, w jaki sposób on się zachowuje po alkoholu.

Jego zainteresowanie Twoją osobą wzrosło

Oznaki, że facet chce wrócić

Ledwo co się rozstaliście, a on regularnie dopytuje, jak się czujesz i jak sobie radzisz – dzwoni lub pisze? Najprawdopodobniej pragnie, byś i ty zagadnęła o to samo. Poza tym chce wykazać się troską i skłonić cię do rozmowy na temat waszego rozstania.

Woli być sam

Przesiaduje w domu, nie dba o siebie, nie spotyka się ze znajomymi niejednokrotnie nawet nie pojawia się w pracy? Prawdopodobnie uzmysłowił sobie, że popełnił błąd a teraz jest przygnębiony tym, co się wydarzyło.

Wreszcie się na Ciebie otworzył

Bezspornie dobrze sobie przemyślał, czemu doszło do zakończenia relacji i ma nadzieje, że będzie mógł z tobą o tym podyskutować. Cóż, każdy może popełniać błędy. Ważne, by się na nich uczyć.

Spełnia również TWOJE marzenia

Jak wiele razy powtarzałaś, że pragniesz pojechać do Włoch? On właśnie tam był. Mówiłaś, że Twoim marzeniem jest wyjście do opery? On właśnie tam poszedł. I jakimś cudem się o tym dowiedziałaś. Przypadek?

Jego znajomi Cię śledzą

Mogą to być również wasi wspólni znajomi, którzy informują go często nie na jego prośbę, ale dopóki ich nie skarci, coś jest na rzeczy, co u ciebie słychać, jak sobie radzisz, czy tęsknisz. Jeżeli wasi znajomi cały czas wam kibicowali, siłą rzeczy będą starali się, żebyście się pogodzili.

Wciąż czuje wściekłość

Mowa tu o emocjach. Do czasu gdy wciąż są widoczne, wciąż jesteś dla niego priorytetem. Możliwe, iż to wcale nie ty jesteś odpowiedzialna za wasze rozstanie, ale on już sam nie wie, co ma zrobić ze swoimi emocjami i musi przenieść na kogoś odpowiedzialność. Gdybyś nie była dla niego wciąż ważna i gdyby był zadowolony z tego, jak potoczyły się wasze losy, nie traciłby siły na to, żeby do ciebie wydzwaniać lub wysyłać gniewne SMS-y.

Podejmuje próby, aby się zmienić

Pamiętasz, jak się wściekałaś, że ciągle chodzi w tym samym? Że rzadko się goli lub niezdrowo odżywia? Jak kto możliwe, że teraz nagle wszystko to zmienił? Bardzo możliwe, że chce ci pokazać, że wziął sobie do serca wszystko to, o czym wspominałaś. Liczy, że dasz mu jeszcze jedną szansę.

Jest zazdrosny jak nigdy

Zobaczył cię gdzieś na mieście albo widział jakąś fotografię. A może usłyszał, że kręci się wokół ciebie jakiś facet. Podpytuje, robi ci wyrzuty, ma pretensje. Wszystko to oznacza, że nie uporał się z waszym zerwaniem i cały czas jesteś dla niego ważna. Koniec jest wtedy, kiedy pojawia się brak zainteresowania.

Utrzymuje kontakty z Twoją rodziną

Dlaczego on dzwoni do twojej matki, ojca lub brata? Po co utrzymuje z nimi kontakt? Zdaje się, że po prostu ich lubi, ale… nie ma to większego sensu, bo nie pozwala się odciąć od przeszłości. Najprawdopodobniej nie chce wypaść z obiegu. Mając kontakt z twoimi bliskimi, ukazuje, że wciąż jest obecny w twoim życiu.

Rozszalał się na facebooku

Do tej pory wrzucał posty sporadycznie? Rzadko pokazywał swoje życie osobiste, a teraz non stop chwali się, jak to fantastycznie się bawił? Tu koncert, tam piwko z kolegami, tu szalony wyskok na cały weekend? Robi to wszystko na pokaz, żeby Ci dowieść, że wcale nie jest mu źle z powodu zakończenia waszego związku. Ma nadzieję, że dotrą do ciebie te wszystkie informacje.

”Całkiem przypadkiem” wpadacie na siebie

Jeśli dobrze się znaliście, on bardzo dobrze wie w jakim miejscu i czasie będziesz. Jeśli w gruncie rzeczy nie chciałby mieć z tobą nic wspólnego, unikałby tych miejsc jak ognia. On tymczasem notorycznie staje ci na drodze. Bez wątpienia „przypadkiem”, jak mówi…

Szybko sobie kogoś znalazł

Jak mawiają – klin klinem. Jeśli on bardzo szybko zaczął spotykać się z kobietą, którą przed momentem poznał, najwyraźniej rozpaczliwie próbuje o tobie zapomnieć. To błahe wygłupy i bardzo niesprawiedliwe w stosunku do tej drugiej kobiety, jednakże… Kto nadąży za facetami?

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii