Non stop sięga po smartfona

Nie może się rozstać z telefonem, nawet podczas brania prysznica. Bez przerwy wysyła lub dostaje sms, a poza tym, gdy rozmawia przez telefon, próbuje, abyś nie słyszała tej rozmowy.

Symptomy namacalne

Najsilniej ewidentny objaw wskazujący na zdradę to z całą pewnością ślady szminki na ubraniu, jak również zapach jakiejś kobiety na jego ciele lub na odzieży. Jeśli wyśledzisz tego rodzaju ślady, możesz poczuć się prawie w taki sposób, jakbyś złapała go na gorącym uczynku. W takim przypadku należy albo na gorąco zabrać się za rozwiązanie z nim tej kwestii, albo moment dać sobie na wstrzymanie i skupić się na próbie znalezienia innych dowodów na to, że on faktycznie może cię oszukiwać.

Pierwsze oznaki zdrady męża

Wyciąga pieniądze z konta

Sprawdzając stan waszego konta, widzisz, że on zaczął częściej wyciągać większe sumy pieniędzy, nie wytłumaczył ci przedtem, na co je wydał. W jego ubraniach spostrzegasz rachunki z zamiejscowych restauracji, hoteli, czy kwiaciarni.

Jest oderwany od rzeczywistości

Jest nieobecny nawet w momencie, kiedy fizycznie jest obok ciebie, nie widzi cię. Bez przerwy jest zamyślony? Wydaje się, że cię słucha, natomiast nie słyszy tego, co mówisz.

Rozpoczyna pracę nad swoim ciałem i wyglądem

Zaczyna widocznie o siebie dbać. Nie chodzi tu jedynie o to, że ulatnia się z mieszkania dobrze ubrany, wyperfumowany, zapisał się także na siłownię, biega, czy wprowadził do swojego jadłospisu nową dietę. Zaniepokoić powinno cię również systematyczniejsze branie prysznica. To zachowanie może być wywołane ochotą zmycia z ciała dowodów innej kobiety – głównie jej zapachu.

Zaczyna Cię oskarżać

Zaczyna rzucać oskarżenia, atakuje cię, twierdząc, że przesadzasz z zazdrością. Może się również przydarzyć, że to akurat on zaczyna oskarżać cię o niewierność. Wygaduje to albo po to, żeby odciągnąć od siebie twoją uwagę, albo dlatego, że mierzy cię swoją miarą. Jeśli on jest w stanie cię zdradzać, myśli, że ty tak samo to umiesz.

Mąci

Na twoje sugestie, że coś może być na rzeczy, proponuje ci po w pewnym momencie, żebyś przejrzała jego komórkę/skrzynkę mailową. Jeśli cię zdradza, do pozostania w kontakcie z tą drugą kobietą i tak w odpowiedniej chwili zacznie posługiwać się innym telefonem, a ten, który znasz, nie będzie posiadał żadnych śladów niewierność. Tak samo, jak i jego poczta.

Nieoczekiwane zwiększenie godzin pracy

Nigdy nie był specjalnym zwolennikiem nadgodzin, lecz od jakiegoś momentu niejednokrotnie zostaje dłużej w pracy? Jeśli jesteś przekonana, że w jego miejscu pracy nie przybyło mu natychmiastowo nowych zajęć, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić w standardowym wymiarze godzin, trzeba podejrzewać, że to tylko pretekst.

Natychmiastowo pragnie być przydatny

Wcześniej nie zdarzało się, żeby był specjalnie miły lub uczynny, teraz dziwnie stara się cię wyręczać, proponuje wsparcie, jest słodki i kochany? Za tak nieprzewidzianą zmianą nastawienia może kryć się inna kobieta, jak również jego poczucie winy. Ujmującymi uczynkami próbuje zagłuszyć wyrzuty sumienia.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii