Wiara we wróżby

Dlaczego ludzie korzystają z pomocy wróżek ? Oto kilka powodów:

Kontakt z przewodnikami duchowymi

Wszyscy posiadamy mistrzów duchowych, którzy mają na nas oko. Jednakże to połączenie musi być rozwijane. Wróżki posiadają duchową skłonność do nawiązywania takich połączeń i pomogą Ci w tej sprawie.

Wygadanie się

Człowiek może pragnąć zaledwie, aby ktoś go wysłuchał, co samo w sobie jest terapeutyczne.

Większa jasność

Ludzie potrafią zdobyć jasność, przyjmując więcej danych od wróżki i zdekonstruować wszelkie fałszywe przekonania, przypuszczenia i postrzeganie w swoim życiu.

Zadbanie o pewność siebie

Ludzie często lekceważą swoje przeczucia, uważając, że ich podejrzenia są niedorzeczne. To potrafi sprawić, że wiele osób poddaje w wątpliwość swój własny umysł i czuje się tak, jakby ich umysł z nich żartował. Wróżba jest w stanie uwierzytelnić słuszność podejrzeń lub wątpliwości. Poza tym, może to kierować do większego poczucia siły, co może zdecydowanie zwiększyć pewność siebie.

Podniesienie intuicji

Jeśli nie dowierzałeś swoim odczuciom, dostanie zbliżonych wiadomości zwrotnych od wróżki potrafi pomóc Ci mocniej zaufać swojemu wewnętrznemu głosowi. Po jakimś czasie zdobędziesz lepsze zaufanie do tej umiejętności, co w dużym stopniu będzie miało wpływ na twoje rozeznanie w życiu.

Kontakt z osobami z zaświatów

Wróżki potrafią dojść do innych sfer jako media pomiędzy żyjącymi i tymi, którzy odeszli. Poprzez channelingi ze zmarłymi bliskimi, ludzie mogą dostać wszystkie dodatkowe informacje, które ich bliscy posiadają dla nich.

Rozważanie niewyobrażalnych możliwości

Nasze umysły potrafią być naszym największym ograniczeniem, powstrzymując nas od zobaczenia odmiennych opcji. Obca osoba, przypatrująca się z zewnątrz, potrafi zobaczyć rzeczy z odmiennego punktu widzenia, sugerując Ci więcej opcji, których uprzednio nie brałaś pod uwagę.

Pomoc przy żałobie

Jeśli odczuwasz ból z powodu straty, sesje ezoteryczne są w stanie zagwarantować idealną kurację dla tych, którzy są w żałobie, rzucając światło na życie pozagrobowe ich rodziny i przyjaciół.

Wskazanie kierunku

Czasami ludzie po prostu potrzebują wiadomości zwrotnej, aby byli w stanie pozostać na właściwej drodze. Wróżki mogą ukazać Ci obszary, które potrzebują poprawy.

Inne podejście

Wszyscy mamy opcje, które ułatwiają nam dokonywać odpowiednich wyborów. Natomiast możemy nie być świadomi wszystkich możliwości, które posiadamy. Czytanie z kart potrafi wyznaczyć różne ścieżki dla tych, którzy pytają o jakąś sprawę.

Równowaga uczuciowa

Posiadanie jasności i balansu w życiu jest korzystne dla Twojej pewności siebie, co także pozytywnie odbije się na Twoim zdrowiu emocjonalnym.

Pewność jeśli chodzi o przyszłe decyzje

Możliwe, że dana osoba chce podjąć niełatwą decyzję, jednakże nie jest pewna jej efektów. Wróżka potrafi wyjawić rozmaite ewentualne zdarzenia w taki sposób, że te decyzje mogą być postanowione z wyższym stopniem pewności.

Przepowiadanie przyszłości

Nic nie jest zapisane w kamieniu. Jest jednak ewentualność, że pewne wydarzenia się zdarzą. Wróżka pomoże Ci przygotować się na to, co prawdopodobnie zmierza w Twoją stronę.

Zrozumienie regresji przeszłego życia

Wróżki mogą badać twoje przeszłe życia i pomóc ci uświadomić sobie, jak niektóre sprawy odzwierciedlają twój obecny cykl życia. Zyskasz sporo jasności na temat cykli karmicznych i nie tylko.

Zwierzęta domowe

Pomimo że znaczna część ludzi nie rozumie wszystkich potrzeb i pragnień swoich zwierząt domowych, te czujące stworzenia mają swój własny język. Wróżki, które pracują ze zwierzętami, są w stanie odbierać energię zwierzęcia i dawać te wiadomości jego właścicielowi.

Dobra praca z energią

Niektóre wróżki, które trudnią się w pracy z energią, mogą dostrzec, gdzie jakaś osoba może mieć energetyczne hamulce. Mogą również zarekomendować różne kryształy lub praktyki, aby pomóc oczyścić czakry i odbudować równowagę ciała.

Pokonywanie różnych blokad

Nie wszystkie przeszkody, z którymi ludzie mają do czynienia, są rozpoznawalne. Wróżki są w stanie zdobyć wejście do Twojego podświadomego umysłu i pomóc Ci wypuścić cykle karmiczne, rany z dzieciństwa i wszystkie rozżalenia, których możesz się trzymać.

Zwiększenie empatii

Pewni ludzie grają w obwinianie się i są ofiarami swoich okoliczności. Wróżba zagwarantuje bezstronne spojrzenie na sytuację, co pomoże Ci mieć większą empatię i współczucie dla drugiego człowieka.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii