Wróżba za pomocą kartki i szpilek

Na dużej kartce papieru wypiszcie wszelakie męskie imiona, jakie tylko znacie. Później odwróćcie kartkę odwrotnie, zakręćcie kilkukrotnie, aby nie oszukiwać i wyznaczcie punkt w losowe miejsce. To jest ten moment, w którym poznałaś imię swojego przyszłego męża!

Wróżba z jabłka

Każda z Was wybiera jabłko i pozbywa się jego skórki w taki sposób, aby zrobić jak najdłuższą obierkę. Rzucamy ją za siebie przez lewe ramię i odszyfrowujemy literę, którą utworzyła się na posadzce. To szansa na poznanie imienia swojego przyszłego męża.

Wróżenie słowiańskie

Grupa panien ustawia się w kole, po którego środku stanie mężczyzna z oczami zakrytymi chustą. Dziewczyny muszą złapać się za ręce i podjąć taniec w wybranym przez siebie kierunku. Kawaler też musi parę razy się okręcić, a potem wskazać którąś pannę, kiedy ich taniec ustanie. Ta, którą wskaże, najszybciej wyjdzie za mąż.

Wróżby andrzejkowe - imię przyszłego męża

Wyścigi butów

Przygotujcie sobie swoje lewe buty. Kładziecie je po kolei, jeden za drugim, rozpoczynając od miejsca, które znajduje się najdalej od drzwi wejściowych. Pierwsze ustawienie musi wykonać osoba, która nie będzie z wami w to grała. Ustawiajcie je do momentu, w którym but wyjdzie za próg domu. Jego właścicielka ożeni się szybciej niż pozostałe panny.

Wróżenie z karteczek papieru

Na białych karteczkach wypunktuj imiona męskie niedostrzegalnym tuszem. Kiedy wyschnie, czarodziejskie karteczki wsadź do kapelusza. Po wybraniu karteczki zidentyfikuj imię przyszłego kochanka nad płomieniem świecy, który ukaże napis.

Rzut obuwiem

Zdejmujemy but z lewej nogi, stajemy przeciwnie do drzwi i rzucamy go za siebie. Jeśli but skierowany będzie w stronę wyjścia znaczy to, że właścicielka szybko znajdzie swego wybranka.

Kwiatek i liść wiśni

W Andrzejki należy zgromadzić kilka liści wiśni i włożyć do wody. Jeżeli którakolwiek z gałązek puści pąki do 24 grudnia, jest to oznaka, że w najbliższych miesiącach znajdzie się drugą połówkę i przeżyje z nią niesamowite momenty.

Wróżba z kwiatu róży

W noc andrzejkową obierz jej płatki, włóż je do koperty, dokładnie ją zaklej i schowaj pod poduszkę. Tuż przed snem zapytaj „kiedy wyjdę za mąż?” i moment pokontempluj nad tą piękną wizją. Jeśli tej nocy zobaczysz w snach ołtarz, welon lub coś, co powiązane jest z małżeństwem, znaczy to, że wyjdziesz za mąż w trakcie najbliższych 12 miesięcy.

Wróżba ślubna z kart

Odpal świeczkę i weź talię do ręki. Rzetelnie ją przetasuj i donośnie zadaj pytanie: „kiedy wyjdę za mąż”. W zależności od tego, który karciany kolor wylosujesz, taką przyszłość sobie wywróżysz. Kier – w najbliższych miesiącach. Karo – nie za rok, ale wkrótce. Trefl – staniesz przed ołtarzem za parę lat, ale napotkasz wiele przeszkód, Pik – nigdy.

Miłosne losowanie

Potrzebujecie obrączki, różańca i zielonego listka. Każdy z tych przedmiotów odzwierciedla kolejno: prędki ślub, stan zakonny i staropanieństwo. Należy umieścić je pod trzema spodeczkami, kilka razy zmienić miejsce dla niepoznaki i kolejno losować.

Wosk

Potrzebujecie świecy i starego klucza z dużą dziurką. Rozgrzany, roztopiony wosk uważnie wlewacie przez ucho od klucza prosto do naczynia z zimną wodą. Kształt, który uzyskacie trzeba oświetlić latarką, a cień rzucony na ścianę ma przedstawiać… No właśnie, co? Tutaj ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Wróżba z łódeczki

Przygotujcie papierowe łódeczki lub wykonajcie je z łupinek orzecha. Każdą z nich musicie podpisać żeńskimi i męskimi imionami. Łódeczki puszczamy na wodzie, a posiadacze tych, które się zetkną, mogą w przyszłości stać się parą.

Wróżby z igieł

Już jesteś w związku? Dowiedz się, czy twój partner to ten jedyny. Połóż na wodę dwie igły i zobacz czy się złączą. W tym przypadku symbolika mówi sama za siebie.

Pierwsza spotkana osoba

Gdy w wigilię Andrzeja wyjdziesz z domu i spotkasz pierwszego mężczyznę / pierwszą kobietę, koniecznie zapytaj go / ją o imię. Musisz to zrobić sam i spotkać tego człowieka pierwszy raz w życiu. Jego imię będzie imieniem Twojego przyszłego męża / przyszłej żony.

Wróżby z zapałek

Wysyp zapałki na stół, po czym lewą dłonią wybierz garść i zacznij je odkładać, odliczając kolejno: kawaler, rozwodnik, wdowiec, kawaler… Jeśli przy ostatniej zapałce wypadnie kawaler, to ożenisz się z kawalerem, jeśli rozwodnik to za rozwodnika, a wdowiec to za wdowca.

Kartki na wodzie

Przygotuj: korki od wina, karteczki z imionami męskimi i żeńskimi, miskę z wodą, szpilki.
Do korków od wina doklej karteczki z imionami męskimi, a następnie połóż je w wodzie wraz z korkiem z imieniem kobiety. Ten korek, który się z nim połączy, wskaże imię przyszłego partnera.

Wróżenie z płonących kartek

Jeśli chcesz przekonać się, jak silny jest twój związek, zapal w tej samej chwili dwie kartki papieru. Jedna z nich symbolizuje ciebie, druga twojego partnera. Kartka, która spali się pokaźniejszym płomieniem, wytypuje osobę kochającą bardziej.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii