Ogólny opis karty 10 buław

10 buław nazywana jest też 10 kijów lub 10 pałek. Człowieka przytłacza ogrom bolączek, trudności, nacisków oraz cierpienia. Przykre uczucia i nieprzychylne koleje losu towarzyszą w trakcie realizacji zaplanowanego zamysłu. Ścieżka do sukcesu zaczyna| przeszkadzać. Może pojawić się uczucie przeciążenia, wymęczenia organizmu. Dostrzegamy, iż zatracamy wiarę i motywację do skończenia planu. Wielokrotnie dociera do nas uczucie bezsensu. 10 buław radzi, żeby przyglądnąć się swoim zachowaniom oraz ocenić swoje postępowanie. Może też chcieć zwrócić uwagę na to, iż przyjęliśmy na siebie zbyt wiele zobowiązań i nie jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom. 10 buław wskazuje także na samotną walkę z przeciwnościami losu. Dzieje się tak z własnego wyboru.

Karta 10 buław zamiary

10 buław: Życie zawodowe

10 kijów wskazuje na to, że iż człowiek jest przeciążony pracą. Może znaczyć to dużą liczbę zadań do wykonania, nieustające nadgodziny, wymagające projekty, niedługi czas na zrealizowanie obowiązku.

Karta 10 buław: Karta dnia

Trzeba wybrać zaledwie jeden kurs działania. Dlaczego? Większa ilość przypuszczalnie będzie dla nas zbyt przytłaczająca. 10 pałek pokazuje, iż może pojawić się brak wiary we własne siły. Kłopoty mogą zdawać się tak wielkie, iż nie zdołamy ich pokonać.

Karta 10 buław: Co on myśli

Na naszej drodze spotkamy osobę wyróżniającą się nieskrępowaną ambicją, zdeterminowaną w dążeniu do perfekcjonizmu. Bardzo możliwe, iż będzie pracowała zarządzając ludźmi – kierownik, menedżer, nauczyciel na obozie. To człowiek, który trzyma pieczę nad innymi.

10 buław: Przyszłość

Człowiek odczuwa, że nie ma motywacji, jest przeciążony. Czuje brak możliwości rozpoczęcia działania. Nadchodzi ciężki okres. Karta sugeruje także, aby przez moment odpocząć, zregenerować siły. Zbliżają się istotne trudności, które mogą być dla nas zbyt dużym wyzwaniem. Możliwe, że będzie trzeba poświęcić się w sposób fizyczny np. przeprowadzka lub wysłuchiwać utyskiwań drugiej osoby, bo zdarzyła się tragedia w jej życiu.

Uczucia: Karta 10 buław

Karta ostrzega przed nową relacją. Możliwe, że po jakimś okresie relacja zacznie nam doskwierać? Możliwe też, że praca nad relacją będzie wymagała licznych, wymagających wyrzeczeń. Na końcu okaże się, iż trud włożony w tworzenie szczęśliwego związku nie przyniesie pomyślnych wyników. Znacznie możliwy koniec związku, bo nie uda nam się go „utrzymać przy życiu”.

Relacja uczuciowa: 10 buław

10 pałek pokazuje na kłopoty, które okażą się zbytnio skomplikowane, aby z nimi wygrać. Człowiek jest przygnieciony ich ciężarem, lecz mimo to nie wycofuje się z relacji, bo chce zachować się prawidłowo w stosunku do partnera. Niezbędne jest wprowadzenie luźnej atmosfery, by związek miał szansę utrzymać się.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii