Ogólny opis karty As buław

Karta As buław często inaczej nazywaną jako As pałek bądź As kijów symbolizuje nowość, działanie, siłę, żywotność. Jest jedną z grupy kart należących do żywiołu ognia. Kiedy intryguje nas przyszłość, karta obiecuje zarzewie czegoś zupełnie nowego. Związek, hobby, a nawet praca – możliwości jest dużo. Najważniejszy przekaz Asa Buław to naciskanie na to, aby nie poddawać się strachowi. Jakkolwiek chodzi nie tylko o tę emocję… W wypadku wątpliwości zachęca do podjęcia ryzykownych przedsięwzięć. Pomimo tego, że z góry zakładamy porażkę. Ważne jest również to, by się nie zniechęcać — jakkolwiek napełnia nas ogień pełen energii. Pojawiają się nowe drogi, wrota potencjału się otwierają. Trzeba z nich korzystać. Jeżeli ilekroć dopadały nas wątpliwości, karta zapewnia o małym prawdopodobieństwie niepowodzenia. To wskazany czas na to, by się nie powstrzymywać!

Karta As buław zamiary

Karta As buław: Co on myśli

Tak samo jak w sferze pracy – ktoś sprawi, że nasze życie zmieni się na plus. Są w stanie to być nieduże sytuacje np. propozycja spaceru z psiakiem bądź większe np. darmowa pomoc w otwarciu własnej działalności.

As buław: Życie zawodowe

Otwarcie nowych możliwości. dopiero co poznany nieznajomy ma szansę przyczynić się do awansu, zmiany pracy (naturalnie na korzystniejszą ofertę). Być może dzięki niemu niebagatelny projekt zostanie wcześniej ukończony oraz odpowiedniej wykonany? Czy też okaże się dalszą rodziną kierownika korporacji, w której pracujemy, i szepnie przychylne słówko na nasz temat?. Generalnie jest to korzystna karta, która może przyczynić się do poprawy sytuacji w pracy.

As buław: Przyszłość

Nadarzyła się szansa, by przezwyciężyć niezmiernie trudną sytuację. Los będzie nam sprzyjać, a więc spory kłopot może zostać zażegnany, szybciej niż byśmy się tego spodziewali. As kijów to idealna passa!

Relacja uczuciowa: As buław

As buław zapewnia, że ktoś nowy pojawi się w naszym życiu. Znajomość niesłychanie szybko się rozwinie. Będzie to relacja namiętna, intensywna. Pełna erotycznych, cielesnych uniesień. Inspirowana impulsem, a nie rozumem. Dzieje się tu i teraz. Bez możliwości rozpatrywania każdego spotkania. Oznacza gigantyczne prawdopodobieństwo nocnego, krótkiego romansu. Jakkolwiek karty leżące obok mają niebanalne znaczenie, jeżeli chodzi o rozwój tego płomiennego, uzależniającego żaru. Dla związku z długim stażem oznacza to, żeby odrodził się na nowo. Być może wkradła się sztampa lub partner czuje się zaniedbany? Zadanie jest łatwe – spowodować, by czułość rozkwitła od nowa.

Karta As buław: Karta dnia

Kreatywność, entuzjazm oraz działanie. Niemało pozytywnych, miłych niespodzianek. Warto dzisiaj podjąć się wszelakich wyzwań, ponieważ mamy dosyć sił na sprostanie im. Nowiusieńki projekt? – dzisiaj na pewno wszystko pójdzie pomyślnie. Nieodwzajemniona miłość z pewnością zwróci na nas szczególną uwagę, jeśli jedynie o to się postaramy. Karta pałek temu służy!

Uczucia: Karta As buław

Pytając o to, jakie wrażenie wywarliśmy na płci przeciwnej – odpowiedź będzie pozytywna. Jest olśniona oraz chce poznać nas bliżej. To bardzo dobry czas, żeby zacisnąć więzi. Czekają ekscytujące chwile!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2023 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii