Ogólny opis karty 6 buław

6 buław nazywana jest także 6 kijów lub 6 pałek. Dostrzegalny triumf po wygranej bitwie. Człowiek mógł zmagać się ze swoimi niedociągnięciami albo pewnymi osobami. W ostatecznym rozrachunku przezwyciężył trudności. Osiągnięcie celu skończyło się sukcesem. Nareszcie może liczyć na moment wytchnienia i cieszyć się zwycięstwem. Nierzadko uwidacznia się poczucie własnej wartości, poczucie dumy. Przezwyciężonymi ograniczeniami mogły być chociażby złe emocje po traumatycznym zdarzeniu. Niezbędne było zmierzenie się z nimi, żeby w końcu zaspokoić spokój ducha. Karta 6 pałek powoduje, że osoba wytwarza dokoła siebie nadzwyczajną aurę, wręcz czuć od niego magnetyzm, któremu ciężko się oprzeć. Widzimy w nim autorytet, podziwiamy go. Sądzimy, że to osoba, którą trzeba naśladować.

Karta 6 buław zamiary

Uczucia: Karta 6 buław

Zwycięstwo, które może się uwidocznić w rozmaity sposób: podbicie serca, stworzenie spełnionego małżeństwa, zdominowanie partnera (może poczuć się skrzywdzony. Jest to pozytywny czas dla singli. Dla par ujawnia się istotna rada. Karta sugeruje, żeby zastanowić się, czy aby sukces jest korzystny dla obydwojga. Przypadkiem nie stawia to partnera w złym świetle?

Karta 6 buław: Karta dnia

Jest to pomyślny etap na ustanowienie celu i sumienne dążenie do niego. 6 pałek oznacza pomyślność. Wskazane jest, aby zatroszczyć się o pozytywne nastawienie. Efektem tego będzie utrzymująca się motywacja do działania. Szkoda, aby negatywny nastrój przyczynił się do klęski. Trzeba temu zapobiec. 6 pałek pokazuje również, by człowiek nauczył się czerpać zadowolenie z tego, że ma dobrą renomę. Nie ma nic bardziej wzmacniającego, że ktoś dostrzegł w nas cudowną osobowość.

6 buław: Przyszłość

W tym czasie nieodłącznie będzie towarzyszyła nam zarówno chęć pomocy jak i pomoc ze strony znajomych. przydarzy się sporo pomyślnych momentów i dotrą do nas dobre wiadomości. Pozytywny skutek może dać choć pierwsze miejsce w konkursie.

Relacja uczuciowa: 6 buław

Dla par sukces może nawiązywać do skończenia konfliktu. Szczęśliwy związek, który jest w stanie pokonać wszelakie trudy. 6 kijów może ukazać się dobrymi wieściami w postaci zaręczyn, potwierdzenia ciąży, powrót prawdziwej miłości.

6 buław: Życie zawodowe

6 kijów wskazuje na sukces. Uzmysławia, że niektóre sprawy skończą się powodzeniem. Uzyskanie nowej pracy, awans, wyższe stanowisko, premia, uznanie szefa, zbieranie owoców ciężkiej pracy.

Karta 6 buław: Co on myśli

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce to taka, która osiągnęła zwycięstwo. Zwraca na siebie uwagę, czyli może być to osoba publiczna np. sportowiec, aktor. Również może oznaczać laureata loterii, który stał się majętny z dnia na dzień.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii