Ogólny opis karty 9 buław

9 buław nazywana inaczej 9 kijów lub 9 pałek. Niebawem trudności odejdą, co jest pocieszające. Kluczowa będzie obserwacja czy nic nie jest w stanie zabarykadować drogę do celu. Drobny błąd może skutkować brakiem realizacji założonego celu. Dlatego też rozwaga jest niezbędna w tym okresie. Człowiek ma także świadomość, iż marzenie się urzeczywistnia. Może wydawać się w zasadzie na wyciągnięcie ręki. Aczkolwiek opłaca się pozostać czujnym, by się nie potknąć w finalnym momencie. 9 buław oznacza też, że potrzebne będzie zregenerowanie sił i wykorzystanie ich w razie potrzeby. Karta nie tylko przypomina, jak dużo przeżyliśmy oraz jak daleko udało nam się dojść, lecz także daje nadzieję, bo pokazuje, że niewiele drogi nam zostało do celu podróży.

Karta 9 buław zamiary

Uczucia: Karta 9 buław

Przeszłość w ciemnych barwach nie pozwala na radość i zapoczątkowanie nowej relacji. Wciąż uwidaczniające się obawy są w stanie wybić z głowy pomysł stworzenia relacji. Człowiek preferuje zachować pozycję obronną i zapobiegać kolejnym ciężkim przeżyciom. To nie dobry okres choćby na zawarcie znajomości! Trzeba skoncentrować się na sobie oraz zatroszczyć o samouzdrowienie.

Karta 9 buław: Co on myśli

Osoba, która stanie nam na ścieżce, będzie charakteryzowała się kreatywnością. Rozpoznamy ją po wielkości życiowego doświadczenia. Na pewno dużo przeżyła. Może to być policjant, który widział rzeczy niedostępne dla przeciętnego obywatela.

Relacja uczuciowa: 9 buław

Nie jest to pozytywny czas dla związku. Prawdopodobne jest, iż będą powracały przykre uczucia wywołane trudnymi przeżyciami np. mocna obawa przed zranieniem, brak zaufania. Pomimo, że pozostawiliśmy je za sobą nawet kilka lat temu i tak powrócą. 9 buław nieraz oznacza piętrzące się konflikty.

9 buław: Przyszłość

Nowa sytuacja, która okaże się obciążeniem nie do udźwignięcia. Możemy ponieść porażkę usiłując podołać trudnościom. Może to być zdarzenie, które jest dla nas niemożliwe do zaakceptowania. Nie widzimy rozwiązania, ani też nie mamy odpowiedniej wiedzy, by dotrzeć do sedna sprawy. 9 buław wskazuje, iż pojawi się niechęć do nabrania motywacji, aby mierzyć się z kłopotami.

9 buław: Życie zawodowe

9 pałek sygnalizuje kryzys zawodowy. Człowiek ma poczucie, iż praca go zamęcza. Przeciążenie pracą. Być może w naszej miejscowości poszukiwani są wolontariusze o ogromnym sercu dla spełnienia szlachetnego uczynku?

Karta 9 buław: Karta dnia

Rekomendowana przezorność oraz czujność we wszystkich obszarach życia. Człowiek powinien zdawać sobie sprawę z pokładów niewykorzystanej energii. Resztki jej powinny zostać spożytkowane, jeżeli przyjdzie taka konieczność.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii