Ogólny opis karty 5 buław

5 buław nazywana jest także 5 kijów lub 5 pałek. Karta reprezentuje bitwę oraz wtórującą jej konfrontację. Człowiek przymuszony będzie przystawać przy swojej racji i bronić koncepcji, w którą wierzy. Wymaga to dokładnej obserwacji swoich kroków oraz przyjęcia adekwatnej strategii, czyli przystosowania się do aktualnie panujących warunków. Sęk w tym, aby znaleźć metodę na obronę wartości bliskich sercu. Niezbędne okaże się zawalczenie z przeciwnościami losu. Znaczenie 5 buław może przyjąć nieco inną postać – emocjonalną. Niektóre osoby mogą odczuwać bezmiar przeciwstawnych uczuć, rozdarte serce. Nie będzie to przyjemne uczucie.

Karta 5 buław zamiary

Karta 5 buław: Karta dnia

Trzeba okazać własną odporność psychiczną. Zakończenie konfliktu, zawarcie ugody to bardzo prawdopodobny scenariusz dla 5 buław. Karta radzi także, żeby zastanowić się, co właściwie jest celem naszej batalii i czy jesteśmy pewni, że jest to warte wysiłku. Wskazuje na to, by motyw zmagań był rozsądną decyzją.

5 buław: Życie zawodowe

Mocna konkurencja. Być może ambitny oraz wykwalifikowany pracownik będzie starał się za wszelką cenę wyprzedzić nas w drodze na wyższe stanowisko? Wszystkie chwyty dozwolone, dlatego opłaca się staranniej przyjrzeć się działaniom znajomym z firmy. 5 buław może wskazywać jedynie na trud w miejscu pracy w postaci obciążających pionierskich projektów lub nadgodzin. Bardzo możliwa jest też zmiana regulaminu. Konieczne jest więc przystosowanie się do nowych reguł. Zmiana utrwalonych zwyczajów nie jest łatwym doświadczeniem.

Uczucia: Karta 5 buław

Nie jest to dobry okres dla samotnych dusz. Próba wejścia w związek może być zbyt skomplikowana. Może to być frustrujące, zwracając uwagę na fakt, że właśnie teraz staniemy się wyjątkowo atrakcyjni.

5 buław: Przyszłość

Nowe zdarzenia, idee, działania w przeróżnych dziedzinach osobistych. Ogólny pośpiech i spory natłok myśli. 5 buław może także wskazywać na to, że staniemy się oparciem dla drugiego człowieka w jego zmaganiach. Warto skierować uwagę na sprawy, które odbywają się miejscach nacechowanych aktywnością fizyczną – stadion, siłownia, basen.

Karta 5 buław: Co on myśli

Na drodze stanie marudna osoba. Ma gigantyczne pokłady energii, nierzadko prowadzi dyskusję. Trudno ją zatrzymać. Może interesować się życiem innych osób.

Relacja uczuciowa: 5 buław

Nietrudno o nieporozumienia. Uczucia staną się niemożliwe do opanowania. Wystarczy jeden niewłaściwy gest, słowo bądź spojrzenie do zaczęcia kłótni. Pozytywna wiadomość jest taka, iż karta symbolizuje dopasowanie się do nowych zasad, reform.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii