Ogólny opis karty 7 buław

7 buław nazywana jest też 7 kijów bądź 7 pałek. Przydarzy się moment, który wymusi na nas cierpliwość oraz wytrwałość. Po ukończonym triumfie będziesz musiał pogodzić się z zazdrością ze strony innych. Być może przeciwnicy postanowią działać razem, wskutek czego szansa na pokonanie nas może być znacznie większa. Priorytetem człowieka, który jeszcze nie tak dawno cieszył się z sukcesu, jest skupienie się, aby wskrzesić siłę witalną. Jest ona konieczna, by wszytko potoczyło się dla niego pozytywnie. Można nawet odnieść wrażenie, iż los się na nas uwziął. 7 pałek wskazuje, aby człowiek przemyślał, czy aby sam nie przyczynił się do takiego obrotu sprawy.

Karta 7 buław zamiary

Relacja uczuciowa: 7 buław

Jedno z zakochanych odniosło wrażenie, iż jest atakowane. Ma dużą potrzebę obronienia się w każdym tego słowa znaczeniu. Nie czuje bezpieczeństwa i pragnie odbudować tę kwestię. Konieczne okaże się zidentyfikowanie i dobór narzędzi, dzięki którym związek przetrwa. Jest szansa, iż singlom nie uda się wejść w relację. 7 kijów sygnalizuje konflikty, dlatego powodem tego może być dobrze przemyślana zmowa. Miała ona na celu zaszkodzenie nam i ośmieszenie w oczach potencjalnej drugiej połówki. Wejście w związek może być naszpikowane obciążeniami, ale nie jest wykluczone!

7 buław: Przyszłość

Niestety, lecz nieodzowne będzie emocjonalne nastawienie się do niełatwego etapu. Środowisko zapewni nam znaczną porcję krytyki, presji. Przeszkody będzie trzeba pokonać samodzielnie, jednakże w końcu czekają na nas owoce podjętych kroków.

Karta 7 buław: Co on myśli

Osoba, która stanie nam na drodze będzie charakteryzowała się silnym usposobieniem oraz szybkim sposobem życia. Przyjęła oraz przestrzega wielu ważnych dla niej norm, a poczucie własnej wartości jest jej nierozłącznym składnikiem.

Karta 7 buław: Karta dnia

7 kijów podpowiada, by przeanalizować oraz zmierzyć się z własnymi poglądami. Powinno się zostać w trybie czuwania, ponieważ niektóre sytuacje mogą nam gdzieś uciec. Niestety fałszywi przyjaciele mogą ujrzeć światło dzienne. Zdradzą ich godne potępienia zabiegi, mające na celu zaszkodzenie nam.

7 buław: Życie zawodowe

7 pałek może objawiać się męczącą fizyczną pracą, lecz i brakiem możliwości znalezienia posady. Zatrudnieni pracownicy mogą mieć kłopot z masą obowiązków, krytyką ze strony innych pracowników lub samego szefa. Niestety, lecz dokładne wypełnianie poleceń przełożonych nie przełoży się na premię lub chociażby pochwałę. Wręcz odwrotnie – można dostać napomnienie.

Uczucia: Karta 7 buław

Brak spokoju ducha i poczucie gniewu. 7 kijów wielokrotnie oznacza ludzi niepotrzebnie wpychających się w nasze życie emocjonalne w brudnych butach. Może ukazać się także w postaci przeszkód podczas próby zrealizowania zamiarów, częste zatargi.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii