Ogólny opis karty 3 buław

Karta 3 buław nazywana często inaczej 3 kijów lub 3 pałek oznacza czekanie na rezultaty wdrożonych modyfikacji w życie. Niestety nie jesteśmy w stanie odmienić już biegu wydarzeń. Człowiek musi dostrzec pierwsze korzystne rezultaty. Dopiero wówczas będzie mógł kontynuować dzieło, stawiając kolejny krok. 3 kijów ma bardzo duże znaczenie w naszym życiu, bo potwierdza, że przeszłość pozostawiliśmy z tyłu i nareszcie jest się w stanie skupić się na przyszłości. Skłania nas, że dokonaliśmy właściwej decyzji, wybierając teraźniejszą drogę, równocześnie zamykając na zawsze przeszłość. Od dnia dzisiejszego towarzyszyć będzie jasny, przytomny umysł. Czarno na białym – będziemy dostrzegać świat taki jakim jest faktycznie. Niczym oświeceni.

Karta 3 buław zamiary

Relacja uczuciowa: 3 buław

Pogłębienie relacji. Generalny rozwój relacji. Może oznaczać to, iż jeden z partnerów pragnie większego zaangażowania, czułości. Jeżeli zaś układa się bardzo źle, to 3 buław pomaga zrozumieć, iż rozwód nie jest końcem świata. Zaakceptowanie faktu, iż wspólne życie czasem musi się skończyć, będzie o wiele łatwiejsze.

Karta 3 buław: Co on myśli

Osoba, którą spotkamy na naszej drodze, będzie szczera i uczciwa. Może mówić bez dłuższego namyślania się z tego powodu, że mówi wprost to, co obecnie przechodzi jej przez myśl.

3 buław: Przyszłość

Działania przyniosą oczekiwany efekt. Pojawi się pragnienie zmian w różnych obszarach. To dobrze, ponieważ 3 buław pokazuje nie tylko sukcesy, ale także sprzyjające warunki w spełnianiu dążeń.

Uczucia: Karta 3 buław

Powinno się nareszcie puścić w niepamięć to, co nie zakończyło się pozytywnie oraz nareszcie otworzyć się na nową relację. Czujemy wewnętrznie, że jesteśmy gotowi rozpocząć nowy etap. Jest pewna osoba, której od jakiegoś czasu się podobamy. Prawdopodobnie podjęła już decyzję i w niedalekim czasie postara się wkroczyć do naszego życia. 3 pałek oznacza zmiany w sferze miłosnej, co może oznaczać nową relację. Powinno się dać szansę tej osobie i nie zamykać się w twardej skorupie.

Karta 3 buław: Karta dnia

3 pałek to optymistyczna karta. Pokazuje, że sami stwarzamy bariery. Należy uwierzyć, że wszystko jest możliwe. Wykorzystać ukryte talenty. Obecnie jest idealny moment na to, by rozpocząć działać, bo karta zdradza, iż zadanie da pomyślny, oczekiwany rezultat.

3 buław: Życie zawodowe

Nadciągnął okres pracy wykonywanej na wysokich obrotach. Aczkolwiek prawidłowe oddanie zagwarantuje również doskonałe rezultaty. Jest szansa na awans. Naturalnie tylko wtedy gdy bez zarzutu na niego zapracujemy! Aktualnie nie ma miejsca na marnowanie czasu w firmie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii