Ogólny opis karty 2 buław

Karta 2 buław (2 kijów) w tarocie obrazuje rozdartego człowieka. Zdaje on sobie sprawę, że dostępne są dwie drogi, przez co jest zagubiony i waha się przed rozpoczęciem jakiejkolwiek idei. Pojawia się świadomość, iż nadszedł czas ważnych przemian. Możemy wprost czuć się przyciśnięci do muru. Presja podjęcia wyboru będzie trudna, wręcz przygnębiająca. Rozterki jednakże są tak silne, że efektywnie udaremniają mu wdrożenie tych zmian. Karta ukazuje poza tym obawę przed przykrymi skutkami po wykonaniu choćby małego ruchu. Dlatego osoba będąca w wibracji 2 buław woli, by wszystko zostało „po staremu”.

Karta 2 buław zamiary

Karta 2 buław: Co on myśli

Ktoś patrzy i myśli o nas. Przeważnie jest to osoba płci przeciwnej. Znacząca dla nas, ale nie jest w niedalekiej odległości. Może to być sąsiad, członek rodziny albo przyjaciel mieszkający w dalekiej odległości.

Uczucia: Karta 2 buław

Zapewne osoba znajdująca się pod wpływem 2 buław nie odważy się na zawarcie związku. Co ciekawe można aczkolwiek zaobserwować zainteresowanie. Wszystko skończy się aczkolwiek na wzajemnej obserwacji. Ciężko zdecydowanie odpowiedzieć czy podobamy się tej osobie. Pomimo tego, iż przyciągnęliśmy jej uwagę, to nie podejmuje żadnych kroków. Być może ma obawy, jak relacja ewoluuje? Bierność obecna jest po obu stronach. Karta może też oznaczać, że będziemy pod złym wpływem tej osoby. Zalecana jest przezorność.

2 buław: Przyszłość

Zastój oraz oczekiwania. Z nadzieją oczekujemy na potoczenie się wydarzeń. Oczekujemy zgoła cudu. Chcemy, żeby wszystko „działo się samo”. Karta nawołuje jednakże, żeby odbierać, być uważnym i przetwarzać wszystko, co dzieje się naokoło. Istnieje szansa, iż będzie mieć to znaczenie w sprawie, o którą zapytujemy.

Karta 2 buław: Karta dnia

Wątpliwości będą towarzyszyć przez większą część dnia. Nie należy aczkolwiek w dniu dzisiejszym podejmować żadnych postanowień. Niezależnie od wyboru będzie on doprowadzał do braku satysfakcji. W tym dniu karta sugeruje, aby wstrzymać się od wszelkich decyzji. Najlepiej przełożyć to na inny dzień, kiedy to działa lepsza energia w sferze zmian. Trzeba oczyścić umysł z przeplatających się pytań.

Relacja uczuciowa: 2 buław

Brak wiary w to, iż aktualny partner to właściwy wybór. Nadciągające wątpliwości i wahania dotyczące relacji. Będziemy rozważać, czy na pewno jesteśmy szczęśliwi i niezagrożeni z tym człowiekiem. Różnice w osobowości zaczną się wydawać ogromne i wręcz nie do ominięcia. Możliwe, że odsunął się i czujemy emocjonalny chłód? Jednym słowem – rozterki. Jest to nauka cierpliwości.

2 buław: Życie zawodowe

Mogą pokazać się problemy z pieniędzmi, jednakże będą one miały krótkotrwały wymiar. 2 kijów może reprezentować pomyślność, do której dotarliśmy dzięki ogromnemu oddaniu. Może towarzyszyć poczucie apatii do obecnej pracy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii