Ogólny opis karty 4 buław

4 buław nazywana jest także 4 kijów albo 4 pałek. Ukazuje trwałość oraz harmonię. Poniesione wysiłki nareszcie przynoszą namacalne wyniki. Stanowią swego rodzaju silne podłoże do następnych zmagań. Dzięki widocznym wynikom wniesionego trudu człowiek odczuwa stabilność i spokój. 4 pałek zwraca uwagę na to, aby nie snuć marzeń, ale przekładać je na konkretne działanie. W przeciwnym wypadku wielce możliwe jest, iż już na stałe zostaną jedynie wytworem ludzkiego umysłu. Jest swego rodzaju przyjacielem, który nakłania i mobilizuje – działaj! Przyszedł już odpowiedni moment. Na co czekasz?

Karta 4 buław zamiary

Karta 4 buław: Co on myśli

Możliwe jest spotkanie znanej osoby. Niekoniecznie musi to być gwiazda listy przebojów. Zwyczajnie może to być dusza towarzystwa lub też osoba występująca publicznie np. dyrektor, aktor, pracownik, osoba wchodząca w skład komitetu w szkole.

4 buław: Życie zawodowe

W pracy wydarzy się coś pomyślnego. Może to być podwyżka, awans albo po prostu kurs skończony z pozytywnym wynikiem. Oznacza ukończenie jakiegoś projektu, którego efektem jest stabilizacja np. przeprowadzka, zdobycie nowej posady. Może też wskazywać na to, iż przeszkody pozostaną w tyle i czeka nas udany urlop.

Karta 4 buław: Karta dnia

Jako karta dnia ukazuje mnóstwo szczęśliwych chwil. Jako rada uczy, aby świętować sukcesy. Nie powinno być to samolubne doświadczenie. Sukcesy reszty są tak samo istotne, jak własne, dlatego je również należy odpowiednio celebrować. Powinno się zacząć cieszyć się z dobrych wyników.

Uczucia: Karta 4 buław

W skrócie – wesołe chwile, rozrywka, pozytywny okres. Nie tylko dla osób znajdujących się w związku, lecz również dla tych, którzy ciągle szukają drugiej połówki. Karta doradza, aby nie zamykać się na nowe znajomości. Wręcz przeciwnie. Osoby samotne mogą wejść w udany związek z tego względu, że karta obiecuje powodzenie. Odpowiedni moment na rozpoczęcie związku.

4 buław: Przyszłość

Nie ma chwili na bezruch. Na okrągło będzie się coś działo, ale w korzystnych wymiarach. Karta 4 kijów wskazuje, iż jest to okres poznawania nowych życiowych ścieżek. Powinniśmy usilnie skupić się na przeżywaniu nowych doświadczeń.

Relacja uczuciowa: 4 buław

Dla stałych związków oznacza stabilizację oraz trwałość. Osoby samotne natomiast powinny spotkać nowe osoby, gdyż 4 pałek pokazuje szansę na powodzenie w kwestiach miłosnych. Będzie to czas radosnych, satysfakcjonujących, uczuciowych spotkań. Jest to pomyślna karta. Aczkolwiek wymowa jej w życiu może być oryginalne – być może w niedługim czasie znajomy zdecyduje się na ślub?

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii