Ogólny opis karty Arcykapłan

Arcykapłan (Papież) oznaczony jest numerem 5. Reprezentuje wiarę oraz towarzyszącą jej podróż. Wskazuje na to, iż powinniśmy skoncentrować się na szukaniu sensu życia. Podświadomość przesyła znaki, które nakierują nas na odpowiednią ścieżkę. Często pokazuje rozpoczęcie nowego etapu w życiu, zagłębienie się w sferę duchową. Dostrzegamy więcej, a więc zmienił się schemat myślowy. Doświadczyliśmy oświecenia. Osoba w energii Papieża ma poważanie z racji swojej mądrości. Jest mentorem, który prowadzi nas przez życie bądź też udziela nam pomocy, gdy to potrzebne. Karta czasem mówi o mądrości wyciągniętej z doświadczenia życiowego.

Karta Arcykapłan zamiary

Karta Arcykapłan: Karta dnia

Karta doradza, aby pomyśleć nad sensem istnienia sfery duchowej. Co pragnie nam powiedzieć? Dlaczego istnieje? Co zyskujemy? Jest to dzień, w którym możemy zaznać duchowego olśnienia, dlatego powinno się wybrać się z rodziną do świątyni/pomedytować. Dobrze byłoby wgłębić się w świat duchowy przy pomocy książek, filmów.

Arcykapłan: Życie zawodowe

Arcykapłan ukazuje zawód, w którym będzie trzeba dzielić się wiedzą. Dlatego prawdopodobny jest awans na takie stanowisko albo praca dorywcza w postaci korepetytora, wykładowcy. Prawdopodobne są też stanowiska, które wymagają opieki nad innymi ludźmi. Organizacje charytatywne, fundacje, stowarzyszenia-to miejsca dla nas.

Relacja uczuciowa: Arcykapłan

Papież jest dobrą przepowiednią dla związku. Opiera się na duchowym połączeniu. Normy i wierność w tym związku jest traktowana jak najwyższe dobro. Nierzadko oznacza zawarcie małżeństwa. W negatywie może pokazywać zdradę, kłopoty natury seksualnej.

Uczucia: Karta Arcykapłan

Arcykapłan pokazuje mężczyznę, z którym uda się stworzyć związek przede wszystkim na poziomie duchowym. Co może przejawiać się np. telepatią. Wpłynie on na nasz rozwój duchowy, przybliży nas do zrozumienia sensu życia. Będzie naszym duchowym przewodnikiem.

Arcykapłan: Przyszłość

Papież sygnalizuje zainteresowanie religią oraz przestrzeganie zasad, które narzuca wiara. Będziemy spotykali ludzi, którzy wspomogą nas radą, pokażą odpowiednią ścieżkę. Pokażą jak żyć. Sami także przyjmiemy stanowisko nauczyciela oraz staniemy się czyimś mentorem. Karta może pokazywać przyjęcie sakramentów kościelnych.

Karta Arcykapłan: Co on myśli

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie miała jasny wyznaczony światopogląd. Zagorzale się go trzyma i żyje według wytycznych. Papież wielokrotnie ukazuje księdza, radcę prawnego, ponieważ kierują się regułami. Równie dobrze może pokazywać nauczyciela, gdyż to osobą, która dzieli się uzyskaną wiedzą.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii