Ogólny opis karty Umiarkowanie

Umiarkowanie (Równowaga) oznaczone jest numerem 14. Symbolizuje utrzymanie harmonii pomiędzy wszystkimi sferami życia. Tej umiejętności człowiek musi się nauczyć. Ciało fizyczne, jak i mentalne muszą być traktowane jednakowo. W odwrotnym przypadku wszystko zacznie się sypać, nic nie będzie działać właściwie. Nie może być tak, iż przewartościujemy rozwój zawodowy nad zdrowiem. Karta uprasza, żeby przemyśleć, gdzie konieczny jest umiar. Czego w naszym życiu jest za dużo? Pokazuje jedność łączącą ze światem. Zdrowe relacje międzyludzkie wymagają totalnej akceptacji – odnalezienie umiaru pomiędzy naszymi uczuciami względem osoby a prawdą, którą ukazuje nam rozsądek.

Karta Umiarkowanie zamiary

Uczucia: Karta Umiarkowanie

Umiarkowanie pokazuje osobę, która przybiera pokerową twarz. Nie jest łatwo domyślić się, o czym tak naprawdę myśli. Nie rzuca słów na wiatr. Zanim cokolwiek powie, musi dobrze to przemyśleć. Nie jest dwulicowa. Zła informacja jest taka, że karta niejednokrotnie oznacza zobojętnienie Trudno będzie rozpocząć rozmowę bądź też flirt.

Karta Umiarkowanie: Karta dnia

Karta uprasza, żeby zdobywać życiowe doświadczenie. Jeśli coś nam nie wyjdzie, to przynajmniej zyskujemy wiedzę i nie mamy pretensji, że pozostaliśmy apatyczni. Wyciągajmy lekcję i nie bójmy się pomyłek! Tylko one mogą przybliżyć nas do celu i doprowadzić do perfekcji!

Karta Umiarkowanie: Co on myśli

Osoba, która pojawi się na naszej drodze nie będzie chowała w sobie urazy. Jest bardzo wyrozumiała, lojalna. Nie narzuca własnego zdania i stara się odszukać rozwiązanie najodpowiedniejsze dla każdej ze stron. Ważny jest dla niej honor.

Umiarkowanie: Przyszłość

Przyszedł czas na wypoczynek, regenerację. Nie ma zatargów miedzy ludźmi, zmartwień w miejscu pracy. Nic nie będzie nam ciążyć. Ostatni kamień spadł już z serca. Trzeba się poświęcić medytacji, przyjemnie spędzić czas. Relaks też jest wskazany. Pamiętajmy jednak, iż Umiarkowanie to zachowanie równowagi. Więc nie przesadzajmy!

Relacja uczuciowa: Umiarkowanie

Brak zmienności uczuć. Panowanie nad emocjami. Równowaga nierzadko ukazuje pomoc, zrozumienie oraz zdolność słuchania. Jeżeli chodzi o seks, to będzie on wyważony. Ani zbyt dużo, ani zbyt mało. Jest to okres pełny spokoju dla związku.

Umiarkowanie: Życie zawodowe

Umiarkowanie pokazuje, że jesteśmy dobrzy w zarządzaniu pieniędzmi. Jeśli jest taka potrzeba, to umiemy nic nie wydawać. Wiemy jak zdobyć dodatkową gotówkę. Jest to okres, kiedy wszystko będzie jak dawniej. Jeżeli chodzi o zmiany, to będą one nadchodzić wolno. Na pewno zdążymy się do nich przygotować psychicznie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii