Ogólny opis karty Rydwan

Rydwan (Wóz triumfalny) oznaczony jest numerem siedem. Pokazuje jakie kryteria muszą zostać spełnione, żeby osiągnąć wyznaczony cel. Wola walki, trud oraz wiedza w jaki sposób działać i jaką drogą podążać jest kluczem do sukcesu. Jest gotowy do postawienia kroku do przodu, żeby rozpocząć życiową podróż. Karta uprasza, żeby uwierzyć w siebie oraz zauważyć, iż jesteśmy silniejsi, aniżeli nam się zdaje. Niestety nie umiemy prześwietlić samych siebie, by dokonać analizy i czarno na białym zauważyć mocne i słabe strony naszej osobowości. Wóz triumfalny reprezentuje rozwój w pozytywnym znaczeniu. W negatywnym odniesieniu reprezentuje niepomyślność, stagnację, brak wiary w siebie, niebycie świadomym swoich zalet.

Karta Rydwan zamiary

Uczucia: Karta Rydwan

Rydwan czasami wskazuje na to, by pozwolić przeszłości odejść. Możemy przygotować się na podryw, bo karta ta symbolizuje podejmowanie działań, próbę utrzymania kontaktu, brak wahania. Jest to okres, by otworzyć się na nową relację.

Rydwan: Życie zawodowe

W sferze zawodowej Wóz triumfalny radzi podążanie w jednym kierunku. Nie powinno się się rozpraszać oraz konsekwentnie dążyć do celu. Praca powinna przynieść nam satysfakcję. Wystarczająca kwota na koncie powinna wskazywać na samodzielne zarządzanie pieniędzmi.

Relacja uczuciowa: Rydwan

Karta niejednokrotnie mówi o najwspanialszym etapie związku, który obfituje w namiętność, uczuciowość, zachwycanie się partnerem, zabieganie o względy partnera. Może pojawić się konkurent, z którym będzie trzeba rywalizować o partnera. Karta czasami niesie odwrotne znaczenie. W istocie może zapowiadać zakończenie związku.

Karta Rydwan: Karta dnia

Rydwan prosi, aby przejąć kontrolę nad swoim życiem. Zalecane są też dokładnie przeanalizowane decyzje. Dla podróżników stanowi przesłanie, żeby zachowywać się rozsądnie oraz obserwować otoczenie, by ustrzec się przed niebezpieczeństwami. To okres, w którym śmiało powinniśmy rozpocząć nowy etap w życiu.

Rydwan: Przyszłość

Karta wskazuje na dynamikę. Ciężko będzie ustać w miejscu i co chwila będą nadciągać zmiany. Zmiana miejsca zamieszkania, wiadomość, której treść wprawi nas w zdumienie. Wielokrotnie Rydwan uosabia podróże i to na nich powinniśmy się skoncentrować. Przygotujmy się na to mentalnie. Wszystkie te działania, zmiany powinny przynieść pozytywny rezultat.

Karta Rydwan: Co on myśli

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie miała niepohamowaną wolę oraz pragnienie, żeby dążyć do wyznaczonego celu. Nie interesują ją pozostałe sfery życia, cały wysiłek wkłada w to, aby osiągnąć sukces. Jej zachowanie może objawiać się entuzjazmem, żywiołowością. Nie znać po niej wyczerpania.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii