Ogólny opis karty Sprawiedliwość

Sprawiedliwość oznaczona jest numerem osiem. Reprezentuje stabilizację. Opowiada o tym, iż każdy człowiek posiada system wartości moralnych. Rozum umożliwia mu dokonanie właściwej oceny, co jest dobre a co złe. To my jesteśmy odpowiedzialni za nasze postępowanie. Prędzej czy później Wszechświat oceni nas, dlatego też możemy otrzymać interesujący bonus (przychylność) lub bolesną karę. Karta nawołuje do sprawiedliwego traktowania innych. Niedozwolone jest dawanie ulgi osobie, która jest długoletnim przyjacielem. Wszyscy jesteśmy równi, Wielokrotnie prosi o to, by budować relację partnerskie oparte na równości, uczciwości, kompromisie, działaniu w zespole.

Karta Sprawiedliwość zamiary

Relacja uczuciowa: Sprawiedliwość

Sprawiedliwość opowiada o tym, iż osiągnięcie szczęścia i zadowolenie jest możliwe jedynie wtedy, kiedy partnerzy w takim samym stopniu są zaangażowani. Nie musimy martwic się zdradą partnera bądź innymi niegodnymi uczynkami. Wszechświat ma już przygotowany plan w celu ukarania go. Skrucha lub też rosnąca pokora nic nie zdziałają. Nadszedł czas, żeby rozliczyć się z tego, jaką energię wysłaliśmy w przestrzeń! Karta uprasza o szczerość, wyrozumiałość w relacji. Przed podjęciem jakichkolwiek kroków trzeba przeanalizować za i przeciw.

Sprawiedliwość: Życie zawodowe

W pozytywnym aspekcie ukazuje zakończenie pewnych spraw. Dlatego może oznaczać oddanie projektu, zmiany stanowiska. W negatywnym aspekcie sygnalizuje, że czeka nas nawał obowiązków, nieobiektywny osąd, krzywdzące decyzje, na które nie zasłużyliśmy np. odebranie premii, zdegradowanie.

Karta Sprawiedliwość: Co on myśli

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie niezawodna w kwestii sprawiedliwości. Z tego powodu może pracować jako sędzia, rzecznik, policjant. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest właściwa ocena sytuacji i postawienie zarzutu. Zimnym kalkulacyjnym rozumem pozbawionym uczuć bezbłędnie dojrzy prawdę.

Karta Sprawiedliwość: Karta dnia

W ocenie sytuacji niepomocne są emocje, przywiązanie, poczucie winy albo postrzeganie siebie jako osobę poszkodowaną. Należy odrzucić uczucia, by obiektywnie popatrzeć na sprawę. Niezależnie od tego, jak bardzo źle się czujemy, niezbędne jest ujrzenie prawdy. Warto również zastanowić się nad tym, w jaki sposób uzyskać harmonię.

Uczucia: Karta Sprawiedliwość

Karta czasami pokazuje ślub cywilny. Nie warto szukać w tej karcie porywów miłości, gdyż zwykle odpowiada za surową, zimną, ale szczerą opinię/kalkulację. Stąd właśnie ślub cywilny, a nie kościelny. Jednakże istnieje trochę zalet tej sytuacji. Przykra, ale szczera prawda przyczynia się do rozwoju. Słodkie kłamstwa są miłe, ale w dłuższej perspektywie przynoszą rozczarowanie, brak zaufania oraz cierpienie.

Sprawiedliwość: Przyszłość

Przyszedł okres, w którym zagości porządek. Posprzątamy uciążliwy nieporządek, żeby nareszcie o nim zapomnieć i zaprosić na jego miejsce zdrową równowagę. Czekają nas umowy, doprowadzenie do końca niewyjaśnionych spraw, uregulowanie mandatów (zaległości), odbycie sprawy w sądzie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii