Ogólny opis karty Głupiec

Głupiec (wędrowiec) oznaczony jest cyfrą 0. Symbolizuje rozpoczęcie życiowej podróży. Kończy się jakiś okres w życiu, a zaczyna coś całkowicie nowego. Może chodzić o nowy związek, zainicjowanie nowego przedsięwzięcia bądź też zmianę kierunku dotychczasowego życia. Jest to ostateczne pozostawienie za sobą tego, co było. Głupiec jest osobą dosyć naiwną bez doświadczenia życiowego. Jednakże cechuje ją energia, ufne spoglądanie w przyszłość. Ma w sobie niesłychaną siłę do podjęcia inicjatywy. Niestety nie umie realistycznie ocenić ryzyka. Nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji, jakie może ponieść.

Karta Głupiec zamiary

Karta Głupiec: Karta dnia

Wprowadzajmy w życie to, co podpowiada serce. Rozum potrafi zabrać zupełnie radość z życia. Dlatego powinno się przeznaczać czas na przyjemności. Wędrowiec prosi, by otworzyć się na nowe i zwalczyć strach.

Karta Głupiec: Co on myśli

Osoba, która pojawi się na naszej drodze jest lekkoduchem. Nie podchodzi do życia racjonalnie, logicznie oraz rozsądnie. Może mieć duszę młodzieńca albo zwyczajnie być młodym człowiekiem. Uwielbia rozrywkowy styl życia, za dużo czasu spędza na przyjemnościach. Nie myśli o przyszłości i konsekwencjach.

Głupiec: Przyszłość

Nadchodzą nowe wydarzenia. Skończenie jakiegoś etapu oraz rozpoczęcie czegoś nowego. Może to być relacja, praca, studia, przeprowadzka do innego miasta. Ponadto, sytuacje te mogą mieć miejsce po raz pierwszy. Pozwalają na to, by zdobyć doświadczenie. Głupiec radzi, żeby nie podchodzić zbyt serio do życia oraz nauczyć się z niego czerpać radość.

Uczucia: Karta Głupiec

Wędrowiec dodaje odrobinę otuchy. Wszystko można zaczynać od nowa. Nie ma ograniczonej liczby prób. Zachęca do tego, aby zapomnieć o cierpieniu i mimo uprzedzeń – zaryzykować. Bez zastanawiania się powinno się podjąć działanie. Nie analizować, ale działać! Może wskazywać na pierwsze współżycie seksualne. Jest to pozytywny czas na romans po to, żeby posiadać przepiękne wspomnienia i nabyć pewnego doświadczenia w sferze uczuciowej.

Relacja uczuciowa: Głupiec

Wędrowiec nierzadko sygnalizuje chęć zakończenia związku. Jeśli była to relacja toksyczna, odbierająca siły trzeba zrobić to niezwłocznie. Nie analizujmy, co będzie dalej i nie bójmy się wkroczyć w niewiadome. Karta nie przepowiada przykrych wydarzeń w sferze miłosnej. Jeśli jest to początek związku, karta może zwiastować pierwsze zbliżenia seksualne lub też eksperymenty w łóżku.

Głupiec: Życie zawodowe

Początek w sferze zawodowej. Może to być nowe stanowisko, nowy zawód, otrzymanie pierwszej posady. Rozrzutność oraz brak kontroli nad finansami. Jest to czas nabierania nowych umiejętności i zdobywania doświadczenia zawodowego.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii