Ogólny opis karty Pustelnik

Pustelnik (Eremita) oznaczony jest numerem dziewięć. Uosabia spędzanie czasu w samotności, odsunięcie się na bok w celu wnikliwych analiz. Człowiek ma rozwiniętą sferę duchową, szuka sensu życia, chce pojąć własną psychikę. Osiągnie to tylko odizolowanym, kompletnie skoncentrowanym rozumem. Pustelnik reprezentuje medytację, poukładane w głowie myśli. Zdobywa się to dzięki wnikliwej analizie popartej niczym nierozproszoną koncentracją. Człowiek chce zdobyć wiedzę niedostępną dla zwykłej jednostki, wydobyć jak najwięcej ze sfery duchowej. Z tego powodu Pustelnik nierzadko symbolizuje objawienie, oświecenie. Karta prosi ludzi zabieganych, by zwolnić oraz spokojnie zastanowić się nad sytuacją. Dzięki temu sprawy ukażą nam się z totalnie innej perspektywy.

Karta Pustelnik zamiary

Karta Pustelnik: Co on myśli

Osoba, która stanie na naszej ścieżce jest skupiona na rozwoju duchowym. Dlatego może zajmować się psychologią, religią, filozofią. Jego szczegółowe rozumienie rzeczywistości czyni ją perfekcyjnym kandydatem na naukowca. Przebywając w jej towarzystwie, zauważymy, że posiada życiową mądrość i doświadczenie.

Relacja uczuciowa: Pustelnik

Dla związku oznacza ochłodzenie. Spędzanie czasu osobno, inne zainteresowania. Może pojawić się nieporozumienie i rozbieżność w potrzebach, pasji, planach na przyszłość. Pustelnik wskazuje na okres przemyśleń dotyczących relacji i ostrożne kroki stawiane w związku.

Pustelnik: Życie zawodowe

Jest to okres rozwoju w pracy. Dzięki doświadczeniu i posiadanej wiedzy może to objawić się awansem, jednorazową premią, zmianą stanowiska, uzyskaniem certyfikatu. Karta może sygnalizować pracę w otoczeniu zabytków np. muzeum, galeria sztuki.

Uczucia: Karta Pustelnik

Eremita nierzadko oznacza, że panicznie obawiamy się wejścia w relację. Nawet jeśli przekonamy się do drugiej osoby i rozpoczniemy wspólne życie, to obawiamy się raptownego opuszczenia. Wynika to z negatywnych doświadczeń miłosnych. Czasem wskazuje na to, iż nie mamy obycia w związku i nie potrafimy właściwie go poprowadzić.

Pustelnik: Przyszłość

Chcemy skorzystać z pomocy człowieka, który potrafi prowadzić innych. Dlatego możliwe jest konwersowanie z ludźmi starszymi, którzy podzielą się cennymi radami. Jest to czas przemyśleń swojego życia. Sprawdzić zalety oraz wady naszej egzystencji. Dzięki czemu zdecydujemy się na wyeliminowanie negatywnych przyzwyczajeń, warunków.

Karta Pustelnik: Karta dnia

Eremita ukazuje dzień, w którym trzeba podjąć się analizie. Głównie wtedy, gdy konieczne jest dokonanie wyboru. Warto odsunąć się w cień oraz odkrywać swoje wnętrze. Dzięki temu poczujemy równowagę w życiu. Dusza jest istotnym, ale niedocenianym elementem, o którym niejednokrotnie zapominamy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii