Ogólny opis karty Wieża

Wieża oznaczana jest cyfrą 16. Karta odkrywa prawdę o światopoglądzie człowieka. Oparty był on na niewiedzy, przypuszczeniach, braku doświadczenia. Nadszedł czas, gdy trzeba zmierzyć się z okrutną rzeczywistością. Wszechświat rozwieje iluzję, w którą tak silnie wierzyliśmy. Nadchodzi moment, w którym dobiega kres czegoś istotnego. Chociaż to trudne będzie trzeba odnaleźć wewnętrzną siłę oraz pogodzić się z tym oraz przyjąć rolę pilnego ucznia. Od początku musimy nabierać poglądów tym razem opartych na faktach. Karta czasami pokazuje przywiązanie do pieniędzy bądź uznania pewnej sfery życiowej za dominującą (priorytetową).

Karta Wieża zamiary

Wieża: Przyszłość

Nadciąga wiele raptownych, zaskakujących zdarzeń. Może to być wypadek, wypowiedzenie z pracy. Coś, co dzieje się przez ułamek sekundy i nie ma sposobu, by to naprawić. Rzeczywistość ukaże nam, jak mocno myliliśmy się we własnych przekonaniach. Jeśli uważaliśmy kogoś za przyjaciela, to może bez skrupułów, dotkliwie nas oszukać itp. itd. Może to wywołać porzucenie dotychczasowego stylu życia i zaczęcie wszystkiego na nowych warunkach.

Uczucia: Karta Wieża

Wieża niejednokrotnie przynosi oświecenie, przebudzenie. W rzeczywistości karta jest niezbitą prawdą, która pokazuje dotkliwą rzeczywistość. Jest surowym nauczycielem, który chce nas czegoś nauczyć. Wieża pokazuje, że mogliśmy zostać wykorzystani, okłamywani, manipulowani. Rozmiar rozpaczy jest przeogromny, lecz powinniśmy odczuwać wdzięczność za to, iż w końcu przejrzeliśmy na oczy.

Karta Wieża: Karta dnia

Jeśli mamy wewnętrzne przeczucie, iż nadszedł czas pożegnać się z czymś, bez wahania to zróbmy. Najwyraźniej to dobry moment, żeby zacząć coś nowego. Wieża przypomina o tym, iż jesteśmy kowalami swojego losu. Najgorsze co można uczynić to bezczynnie przyglądać się narzuconemu biegowi wydarzeń. Dzisiejszy dzień będzie obfitował w niespodzianki.

Wieża: Życie zawodowe

Wieża wielokrotnie oznacza stratę, dlatego możemy spodziewać się zgubienia ważnych dokumentów, które mogą odbić się na naszej wypłacie. Nadciągają wydatki, które trzeba będzie zapłacić natychmiast. Z tego powodu sfera finansowa będzie silnie nadszarpnięta.

Relacja uczuciowa: Wieża

Wieża nie zapowiada niczego pozytywnego dla relacji. Może to być rozpad związku partnerskiego, separacja, rozwód. Jeżeli do tego nie dojdzie, to będą przeważały kłótnie, agresja, wrogość. Przeszłość da o sobie znać i zacznie objawiać się chociażby w formie informacji o zdradzie dokonanej kilka lat temu. Co może być naturalnie rozstrzygającym powodem do rozłąki. Poczujemy, że nie damy rady dłużej tego ciągnąć.

Karta Wieża: Co on myśli

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie żegnała się z pewnym okresem w życiu. Niestety z negatywnymi uczuciami takimi jak pustka, odrzucenie, beznadzieja. Może znajdować się w przełomowym momencie życia, coś nowego, ważnego zaczyna wchodzić w drogę.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii