Ogólny opis karty Kochankowie

Kochankowie oznaczeni są cyfrą 6. Uosabiają relacje międzyludzkie. Wzięcie odpowiedzialności za relację spoczywa na obu stronach. Aby stworzyć udaną relację trzeba gotowości do wielu poświęceń, kompromisów, całkowitej akceptacji drugiej osoby. Trzeba wziąć pod uwagę jej najmroczniejsze wady i nauczyć się z nimi obchodzić. Ponadto, karta pokazuje, że miłość oddziałuje na wybory człowieka. Karta czasem pokazuje, że czujemy się bezbronni, nadzy wobec drugiej osoby. Uprasza, żeby pomyśleć nad tym, czy potrafimy w pełni otworzyć się przed drugą osobą, nie skrywając żadnych sekretów. Naturalnie w imię wyższego celu, jakim jest miłość. Kochankowie ukazują możliwość na stworzenie pięknej miłości. Pamiętajmy jednak, iż w sferze uczuć obie osoby muszą być tak samo zaangażowane.

Karta Kochankowie zamiary

Uczucia: Karta Kochankowie

Pytając o aspekt seksualny, Kochankowie wskazują na ogromne pokłady namiętności, fizyczności, seksualności. Może ukazywać związek partnerski a czasami otwarty. W tym układzie powinniśmy czuć się spełnieni, jednak nie mamy pewności co do stworzenia formalnego związku. Uważajmy również na niechcianą ciążę! Karta pokazuje dzieci.

Relacja uczuciowa: Kochankowie

Namiętność, pożądanie i seksualność znów zawitają w relacji. Czeka niemało romantycznych chwil, które mogą oznaczać zaręczyny, ślub, powiększenie się rodziny. Kochankowie starają się przypomnieć nam, że mimo znajdowania się w związku to wciąż jesteśmy jednostkami. Pamiętajmy, że partnerzy nie stają się nierozłączni we wszystkich aspektach życia i mogą podejmować samodzielnie myśleć oraz decydować o sobie.

Karta Kochankowie: Karta dnia

W dniu dzisiejszym trzeba sugerować się sercem i nie dopuszczać logiki do głosu. Mogą zostać podjęte zdecydowane, lecz ryzykowne kroki. Przesłanie kochanków jest takie, by zachwycać się różnorodnością. Warto zauważyć pozytywne strony tego, że coś jest inne. Drążenie, zanurzanie się w wadach sprawi, że nabierzemy negatywnego stosunku do odmienności. Inny nie znaczy gorszy i też ma coś do zaoferowania światu.

Kochankowie: Przyszłość

Czekają nas niełatwe wybory do podjęcia. To nie lada wyczyn. Dobrym przykładem będzie niezdecydowanie co do wybrania jednego z dwóch równie interesujących osób, wprost perfekcyjnych do stworzenia relacji. Granica pomiędzy dwoma istotnymi okresami w życiu np. propozycja zawarcia małżeństwa.

Karta Kochankowie: Co on myśli

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie stała przed trudnym wyborem. Bezustannie zastanawia się co zrobić, jak postąpić. Nie wie, w którym kierunku iść, niejednokrotnie także pragnie iść dwiema różnymi ścieżkami. Ostatnio zakończyła pewien, ważny dla niej, okres w życiu. Jest zdezorientowana i niełatwo jej zrobić krok naprzód.

Kochankowie: Życie zawodowe

Kochankowie reprezentują pasję znalezioną w miejscu pracy. Możemy rzucać się w wir zobowiązań, czerpiąc z tego wiele radości. Zaciera się granica między hobby a pracą. To dobrze. Nie ma nic lepszego aniżeli praca, do której czujemy się przywiązani/powołani. W sferze zawodowej mogą czekać nas trudne wybory.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii