Ogólny opis karty Gwiazda

Gwiazda oznaczona jest numerem 17. Reprezentuje uzdrowienie, inicjatywę. Jest zawsze pozytywną przepowiednią. Niesie pokrzepienie człowiekowi, dodaje mu otuchy oraz prosi, by nie tracić nadziei. Przypomina o tym, iż najmroczniejsze momenty w końcu ustąpią drogę jasnym, pozytywnym chwilom. Może zwiastować zakończenie choroby, sukces w pracy, w której się do tej pory nie układało. Wszechświat otacza nas opieką, także powinniśmy mu zaufać. Karta pokazuje, by się nie zamartwiać. Ostatecznie wszystko dobrze się ułoży. Dodaje nam twórczych zdolności, z tego powodu jesteśmy w stanie zmienić swoje życie. Niejednokrotnie jest następstwem karty Wieża, która niosła za sobą spustoszenie. Ufnie patrzmy w przyszłość i uspokójmy się, gdyż Siła Wyższa nad nami czuwa. Nie ośmielmy się stawiać niewielkich kroków. Stać nas na coś wymagającego większego wysiłku!

Karta Gwiazda zamiary

Karta Gwiazda: Karta dnia

Nie martwmy się zbytnio, bo Wszechświat otacza nas opieką. Odczujmy dobroć, która na nas spływa. Uwierzmy, iż wszystko dobrze się ułoży. Doceniajmy oraz zaufajmy, iż Siła Wyższa ma nieograniczoną siłę! Zajmijmy się uzdrawianiem ciała fizycznego, ducha oraz umysłu. Skupmy się na szczęściu i podążajmy w jego kierunku.

Gwiazda: Przyszłość

Wydarzenia, które będą pojawiały się w nadchodzącym okresie, będą związane z artyzmem. Możemy odwiedzić galerie sztuki, muzeum lub spotkać artystę. Pojawią się propozycje pracy dotyczące artystycznych zawodów lub też warsztaty zrzeszające artystów w najbliższej okolicy. Karta wskazuje na zawieranie znajomości bądź też rozpoczęcie czegoś nowego w życiu.

Karta Gwiazda: Co on myśli

Osoba, która stanie na naszej drodze, może być zakochana lub otaczać dobrocią innych. Możliwe, że będzie uczęszczała na fizjoterapie bądź rehabilitację, gdyż Gwiazda reprezentuje uzdrowienie. Cechuje ją spokój ducha, stabilizacja i atrakcyjność fizyczna. Dzięki nieprzeciętnej urodzie może pracować jako aktorka, fotomodelka.

Uczucia: Karta Gwiazda

Pewność siebie, pozytywny nastrój, naturalność to cechy, które ułatwiają wejście w nową relację. Są to upragnione cechy przez zbiorowość i takie osoby mają łatwiej poznać kogoś nowego. Karta ukazuje romantyczne momenty. Eremita jako dobrotliwy znak pełen pozwala na to, żeby w krótkim czasie znaleźć miłość.

Gwiazda: Życie zawodowe

Pomysłowość w karcie reprezentuje zawody, w których można ją zastosować. W pracy pisarza, copywritera, reżysera powinniśmy osiągnąć dobre wyniki. Kreatywność to również znalezienie pomysłu na niezły zarobek! Może zapowiadać również satysfakcję z pracy twórczej oraz pokazywać, że to odpowiednia dla nas ścieżka kariery!

Relacja uczuciowa: Gwiazda

Gwiazda przepowiada doskonalenie sfery duchowej. Wskazuje więc na połączenie dusz. W związku zagości wyrozumiałość, harmonia, brak kłótni, bliskość. Niejednokrotnie zwiastuje łatwość zajścia w ciąże! Jeżeli związek jest toksyczny, to możemy oczekiwać zakończenia związku. Uzdrowienie można osiągnąć jedynie poprzez „wyrzucenie trucizny”.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii