Ogólny opis karty Koło fortuny

Koło Fortuny (Koło Szczęścia) oznaczone jest numerem 10. Oznacza Siłę Wyższą, która kieruje życiem. Czasami doświadczamy chwil obfitujących w szczęście, radość, satysfakcję, sukces, spełnienie. W krótkim czasie przychodzi przeszywający serce smutek, rozpacz, depresja, żal, złość. Sugeruje, iż człowiek nie ma kontroli nad własnym życiem. To, co zostało z Góry ustalone, musi zostać prędzej czy później wcielone w życie. Naszym przeznaczeniem jest doświadczać i smakować życia w każdym jego blasku. Koło Szczęścia pokazuje załamujące uczucie niemocy, w stosunku do własnego losu. Karta jednak daje nadzieję na to, że ogromna, druzgocąca burza przechodząca przez nasze życie, ustąpi miejsca przepięknej tęczy i gorącym promieniom słońca.

Karta Koło fortuny zamiary

Uczucia: Karta Koło fortuny

Koło Fortuny to zmiany, które muszą zajść. Wszechświat szykuje dla nas coś istotnego. Dzięki temu uzyskamy cenną wiedzę na przyszłość i wyciągniemy lekcję. Oczywiście może dziać to się na przekór naszej woli lub pragnieniom. Siła Wyższa wie, co jest dla nas najlepsze. Jeśli nie poddamy się zmianom, to los sam je wymusi Reprezentuje koniec oraz początek. W miłości może więc zwiastować koniec związku/wejście w relacje.

Karta Koło fortuny: Co on myśli

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie umieć docenić wszystko, co ją spotyka. Potrafi wyciągnąć wnioski z pozornie mało znaczących sytuacji. Nawet jeśli są niekorzystne, nie traci pogody ducha. Docenia to, czym obdarza ją los. Dzięki zdolności obserwacji, analizy i odpowiedniej interpretacji wielokrotnie staje się kimś w rodzaju specjalisty. Tak niejednokrotnie nazywana jest w swoim miejscu pracy.

Karta Koło fortuny: Karta dnia

Koło Fortuny prosi, aby zachować pozytywne podejście do życia. W odwrotnym wypadku tak jak magnes będziemy przyciągać negatywną energię (wydarzenia, los). Zakończył się pewien etap, a to, co przyniesie nam Wszechświat, w głównej mierze uwarunkowane jest od naszego podejścia.

Koło fortuny: Życie zawodowe

Karta oznacza zmiany w dobrym kierunku, osiągnięcie sukcesu. Z tego powodu możemy oczekiwać innego stanowiska, podwyżki, polepszenia się warunków pracy, otrzymania korzystniejszej umowy o pracę, zyski w formie bonów żywnościowych, kart członkowskich do klubów sportowych.

Koło fortuny: Przyszłość

Koło Fortuny pokazuje sytuacje, nad którymi nie panujemy. Nie posiadamy nad nimi żadnej kontroli. Niejednokrotnie wskazuje na to, że niezbędna jest zmiana drogi, którą idziemy. Możemy być mocno zdziwieni biegiem zdarzeń. W dobrym znaczeniu uosabia nadarzające się okazje.

Relacja uczuciowa: Koło fortuny

Karta oznacza przemiany niosące za sobą szczęście. Czasem opowiada o tym, że przeznaczenie połączyło dwoje ludzi. Może to być ta „jedyna” miłość. Mówi o przemianie, dlatego możemy dostrzegać partnera w innym świetle. Koło Szczęścia nierzadko szykuje test dla nas bądź też naszej drugiej połowy. Z tego powodu jest wskazane, żeby umocnić więzi i przygotować się na każdą możliwość.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii