Ogólny opis karty Kapłanka

Kapłanka (Papieżyca) oznaczana jest cyfrą 2. Należy skoncentrować się na znakach wysyłanych z podświadomości. Mogą to być sny lub też przeczucia. Nie trzeba tego traktować jak bezpośredni przekaz. Lepiej będzie wysłuchać głosu serca i kierować się jego interpretacją. Papieżyca oznacza mądrość duchową. Jest połączeniem podświadomości ze świadomością. Karta próbuje nam przekazać, że w rzeczywistości nasza sfera astralna (duchowa) jest mocno rozwinięta. Potrafi pojąć różnorakie symbole i odpowiednio je odczytać. Nadszedł czas, aby skoncentrować się na znakach, jakie dostajemy. Mimo wszystko karta dopinguje do kolejnych poszukiwań oraz duchowego zanurzenia.

Karta Kapłanka zamiary

Kapłanka: Życie zawodowe

Dobry okres w sferze zawodowej. Możemy oczekiwać propozycji awansu na najwyższe stanowisko. Jeśli chcieliśmy osiągnąć powodzenie, w jakimś aspekcie życia zawodowego, to z pewnością nam się uda.

Uczucia: Karta Kapłanka

Kapłanka wskazuje na powolny rozwój znajomości. Kobieta w energii papieżycy zdaje się niemożliwa do zdobycia. Jest w niej coś tajemniczego. Z drugiej strony mężczyźni cenią jej kobiece cechy-wrażliwość, cierpliwość i czułość. Czasami nawet dziewictwo. Nie brakuje jej życiowej mądrości, przez co zyskuje w ich oczach. Sprawia wrażenie doskonałości. Karta wskazuje na szukanie w relacji aspektu duchowego. Ukazuje wyrzeczenie, stałość oraz zaangażowanie. Papieżyca niesie pomyślne przesłanie dla osób samotnych – jest możliwość na poznanie osoby, która będzie miała takie cechy!

Relacja uczuciowa: Kapłanka

Często wskazuje na duchowość, która jest najważniejsza w relacji. Niebagatelne znaczenie ma rodzina, dookoła niej wszystko się kręci. Karta wskazuje jednakże na problemy w sferze seksualnej, wycofanie się. Powinno się skorzystać z pomocy seksuologa. Dobra wiadomość jest taka, iż partnerzy są dla siebie wartościowi, co pokazują troszczeniem się o drugą połówkę.

Karta Kapłanka: Co on myśli

Papieżyca ukazuje kobietę, która będzie charakteryzowała się mądrością oraz dojrzałością (charakter bądź wiek). Karta czasami mówi o osobie, która nie jest aktywna seksualnie albo nie zaczęła życia seksualnego. Może wykonywać takie zawody jak psycholog, nauczyciel, pisarz.

Karta Kapłanka: Karta dnia

Dzisiaj jest dobry dzień na intensywne przemyślenia. Należy zwrócić uwagę na sny i pojąć ich przesłanie. Spędźmy czas w otoczeniu natury, kierujmy się intuicją i przyglądajmy się, co pragnie przekazać nam wewnętrzny głos, a zadziwi nam bezmiar wiedzy, który spłynie na naszą duszę. W trakcie podejmowania niebagatelnych decyzji należy kierować się intuicją.

Kapłanka: Przyszłość

Kapłanka czasem opowiada o tym, że kobieta jest nieświadoma obecności dziecka, które w sobie nosi. Możliwość podróży, egzaminów oraz oddanie się pasji. Jest to czas, w którym do głosu dochodzi intuicja i proponuje nam kwestie, których rozum nie widzi.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii