Ogólny opis karty Moc

Moc (Siła) oznaczana jest cyfrą 11. Uosabia współpracę między ciałem fizycznym a duszą. Przypomina, iż jeżeli równowaga pomiędzy nimi zostanie zburzona, zaczynamy częściej chorować oraz dopadają nas ataki agresji. Frustracja, żal, smutek nie są już obce. Jedno nie może istnieć bez drugiego. Karta przypomina o tym, by poskromić nasze pragnienia. Oczywiście w celu zachowania równowagi. Moc chce, byśmy zdali sobie sprawę z pokładów siły, które w sobie mamy. Pomogą one pokonać wszelakie kłopoty. Niezależnie od ich powagi. Nic nie jest w stanie sprawić, byśmy upadli na kolana.

Karta Moc zamiary

Moc: Życie zawodowe

Siła może symbolizować troszczenie się o ludzi bądź też zwierzęta w miejscu pracy. Zyskamy dobre wyniki w pracy i całkowicie oddamy się sferze zawodowej. Dla sfery finansowej sygnalizuje to poprawienie się sytuacji finansowej. Możemy to zyskać dzięki jednorazowej premii.

Uczucia: Karta Moc

W pozytywnym znaczeniu karta zapowiada, że uda nam się wreszcie uznać własne ciało za coś szczególnego. Pokochamy je. Weźmiemy sprawy we własne ręce i sami rozpoczniemy miłosną przygodę. Jest to okres, gdy nabieramy skłonności do egzaltacji. Z tego powodu najlepiej już na wstępie zakomunikować, iż jesteśmy podekscytowani i stąd wynika nasze nienaturalne zachowanie.

Relacja uczuciowa: Moc

Karta zwraca uwagę na żal odczuwany do osoby, która nas zraniła. Pamiętajmy, że to uczucie może działać destrukcyjnie. Miłość należy znaleźć przede wszystkim w sobie. Dopiero potem obdarzyć nią drugiego człowieka. Dla związku karta przepowiada czas miłosnych uniesień, płomiennej cielesności, dowodów miłości okazywanych w przesadzony sposób.

Karta Moc: Karta dnia

Postarajmy się stworzyć harmonię. Zachowajmy spokój ducha i nie pokazujmy wszystkim dookoła, czym w rzeczywistości się fascynujemy. Lepiej zatrzymać ten sekret dla siebie a talenty oraz zaangażowanie wykorzystywać w precyzyjnym, skrytym przed światem celu. Karta prosi jednak, żeby nie obawiać się działania. Aczkolwiek trzeba zachować rozwagę.

Karta Moc: Co on myśli

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie kobietą, która umie perfekcyjnie kontrolować swoje życie. Umie narzucić sobie cel i usilnie się go trzymać. Charakteryzuje ją determinacja. Z tego powodu sprawdza się w zawodach wymagającej dyscypliny-policjant, wojskowy, trener personalny.

Moc: Przyszłość

Nadchodzi czas, który wymaga od nas nałożenia na siebie wyjątkowej dyscypliny, uporu oraz woli walki. Przeciwności w ostateczności uda nam się pokonać jednak nie będzie to łatwe. Moc czasami mówi o tym, że potrafimy nieumyślnie zdradzić czyjąś tajemnicę, nie potrafimy trzymać języka za zębami.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii