Ogólny opis karty 3 mieczy

3 mieczy najczęściej symbolizuje przykre zderzenie z rzeczywistością. Obecna sytuacja ni jak ma się do naszych marzeń, oczekiwań. Czujemy niezaspokojenie bądź też wprost rozgoryczenie losem. Wszystko, co nas otacza funkcjonuje bez naszej ingerencji. Jesteśmy całkowicie skazani na zamiary zaprojektowane przez los i jedyne co możemy zrobić to błagać go o łaskawość. Karta równie dobrze może znaczyć, że nie tak wyobrażaliśmy sobie rzeczywistość. Wysunęliśmy błędne wnioski, a wszechświat postanowił odkryć przed nami okrutną prawdę. Jest także inne przesłanie 3 mieczy-lęki, które towarzyszyły nam od długiego czasu, okazały się prawdziwe i Spowodują porażkę w konkretnej sprawie.

Karta 3 mieczy zamiary

3 mieczy: Przyszłość

Nadciąga wiele niełatwych momentów. 3 mieczy wskazuje na szereg rozczarowań w postaci skończenia związku lub przyjaźni, końca znaczącego okresu w życiu, straty posady. Możemy czuć, że życie nas przerasta, stało się zbytnio męczące. Karta może oznaczać, iż sytuacja zrobiła się na tyle znacząca, iż trzeba naprawić ją niemal natychmiastowo.

Karta 3 mieczy: Co on myśli

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie pogrążona w rozpaczy. Przeżyje kilka wyjątkowo bolesnych sytuacji. Nie będzie to dla niej łatwy czas. Ciągle będzie przeżywać sytuację. Pokaże się rozpacz, cierpienie, ból, smutek, rozczarowanie. Jej negatywne emocje mogą na nas wpływać.

Relacja uczuciowa: 3 mieczy

Jest do niezwykle zła wróżba dla par. Karta nierzadko ukazuje moment, który stał się nie do zniesienia. Nie jest już osiągalne naprawienie tego związku. Być może pojawiła się zdrada bądź też kłamstwo. Z drugiej strony szczerość też może być powodem do cierpienia. Skończenie tej miłości jest bardzo prawdopodobnym efektem.

Uczucia: Karta 3 mieczy

Rozrywający, przejmujący ból w sercu jest tak silny, że niełatwo jest nam otworzyć się przed nową osobą. Obdarzenie zaufaniem nie jest proste po traumatycznych przeżyciach takich jak zdrada bądź też kłamstwo. 3 mieczy pokazuje również niespełnione oczekiwania i zderzenie z rzeczywistością. Ktoś postąpił inaczej, niż byśmy tego chcieli.

Karta 3 mieczy: Karta dnia

3 mieczy mówi o potędze wybaczania. Powinno się nauczyć się tej umiejętności, ponieważ wzburzenie, gniew i gorycz wywiera na nas zbyt mocny wpływ. Stale uczucie pretensji nie służy do odbudowywania oraz tworzenia zdrowych relacji z innymi. Dlatego trzeba odpuścić. Zrozumieć, że nikt nie jest idealny (my też), nie jest lekko. Jest to jednakże klucz do zdrowia psychicznego i wolnego serca.

3 mieczy: Życie zawodowe

Niekorzystny czas. Karta może objawić się zwolnieniem z pracy, brakiem możliwości znalezienia zatrudnienia, degradacją. Wielokrotnie wskazuje na niepowodzenie też w sferze materialnej. Objawić to się może na kilka sposobów-brak możliwości sprzedaży wartościowego przedmiotu lub też przegranie negocjacji w biznesie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii