Ogólny opis karty 4 mieczy

4 mieczy pokazuje nieodzowną regenerację. Przyszedł moment, w którym należy zaprzestać angażować się w rozwiązywanie problemów. Całkowite skoncentrowanie się na danej sprawie jest zbytnio obciążające dla organizmu. 4 mieczy prosi, by wycofać się w cień, zrelaksować się i nabrać sił. Obecnie intuicja/medytacja jest najbardziej pożądaną umiejętnością. Dzięki czemu możemy doświadczyć świeżego podejścia. Niejednokrotnie wprost olśnienia. 4 mieczy symbolizuje także czas uleczenia. Jest to niezwykle powszechna przepowiednia. Dlatego też przychodzące wydarzenia będą wymagały odnalezienia i wprowadzenia metod na „wyleczenie”.

Karta 4 mieczy zamiary

Relacja uczuciowa: 4 mieczy

Przyszedł moment na analizowanie oraz chwilowy zastój. Partnerzy starają się przeprowadzić analizę czy i ile związek im daje. Opracowywany jest plan działania odnoszący się do rozwiązania trudności w relacji. Widzimy, co dokładnie należy w nim naprawić. Konwersacje z partnerem to ostatnia rzecz, na którą mamy chęć. Odczuwamy silną chęć bycia z daleka od partnera. Karta nie pokazuje jednak na rozstanie.

Karta 4 mieczy: Co on myśli

4 mieczy nierzadko pokazuje na osoby, które będą znajdowały się w budynku nie z własnej woli. Prawdopodobne jest, że uległy wypadkowi lub też stan ich zdrowia nagle uległ pogorszeniu, tworząc realne zagrożenie.

Karta 4 mieczy: Karta dnia

Karta pokazuje, iż musimy zagospodarować czas w taki sposób, aby znaleźć moment na wyciszenie oraz regenerację. Może zdarzyć się też tak, iż los samodzielnie zmusi nas do relaksu. Chociażby w postaci wypowiedzenia z pracy.

Uczucia: Karta 4 mieczy

Nasze wewnętrzne potrzeby przestaną być w końcu sekretem. Karta wróży etap na odkrywanie własnej tożsamości. Moment ten uwzględnia także zrozumienie własnych, najsilniejszych pragnień. Co umożliwi w przyszłości stworzenie poważnego związku. Dla singli nie wróży zapoczątkowania miłosnej relacji.

4 mieczy: Przyszłość

4 mieczy może oznaczać spędzanie czasu samemu. Izolację od świata oraz spędzanie czasu bez udziału aktywności fizycznej np. biblioteka. Czasami zgoła pasywność. Karta może też wskazywać na precyzyjne wydarzenia, które pozbawiły nas reszty sił. Co tak naprawdę spowodowało, iż jesteśmy wykończeni.

4 mieczy: Życie zawodowe

Utknięcie w sferze zawodowej. Może oznaczać to urlop bezpłatny, na który muszą udać się wszyscy pracownicy, zbyt długie szukanie posady, brak szans na awansowanie w miejscu zatrudnienia. Dla pieniędzy znaczy zastój. Inwestycje nie przyniosą zysków, firma będzie pracowała na zmniejszonych obrotach, a finansów może wprost nie wystarczyć na podstawowe potrzeby.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii