Ogólny opis karty 3 kielichów

3 kielichów nazywana jest też 3 pucharów. To czas zabawy, celebrowania, odpoczynku. Pokazuje, że człowiek powinien cieszyć się z życia. Zapomnieć o problemach i skończyć się zamartwiać. Przeznaczyć czas na spotkania z oddanymi przyjaciółmi. Nadeszła możliwość na to, by zepchnąć na bok codzienne kłopoty. Optymizm i tryskająca pozytywna energia. Życie towarzyskie od nowa się odrodzi, a okazji do imprez będzie aż nadto. Ślub, zaręczyny, urodziny, narodziny dziecka to prawdopodobne wydarzenia w najbliższym okresie. Karta czasem wskazuje, iż człowiek próbuje ukryć ból i smutek za maską serdecznego uśmiechu. Jest aktorem, który udaje, że jest szczęśliwy oraz zadowolony z życia.

Karta 3 kielichów zamiary

Karta 3 kielichów: Karta dnia

3 kielichów każe nam nie zapominać o przyjemności. Powinno się znaleźć czas na zabawę, śmiech oraz optymizm. Nie można żyć samymi zobowiązaniami, ponieważ człowiek jest wówczas „martwy”. Warto rozpocząć działania, które napełniają optymizmem i znaleźć ludzi emanujących pozytywną energią. Nauczmy się nareszcie cieszyć życiem!

Uczucia: Karta 3 kielichów

Niemała możliwość na odwzajemnione uczucie. Osoba ta będzie nas zachwycała. 3 pucharów jednakże oznacza przelotne, gorące romanse dlatego też nie ma co mieć nadziei na ustatkowanie się. Nie należy angażować się w tę znajomość pod kątem uczuciowym, ponieważ zakończy się jedynie na płomiennych chwilach bez obietnic. Ponadto, osoba ta może równocześnie mieć kilku partnerów.

Karta 3 kielichów: Co on myśli

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie ubóstwiać przyjęcia. Może być duszą towarzystwa, gdyż nie brakuje jej uroku osobistego. Co więcej umie się wypowiadać, a ludzie po prostu chcą jej słuchać. Ciągle zadowolona i uśmiechnięta. Często jest autorytetem.

3 kielichów: Przyszłość

Skończymy wyjątkowo ciężki etap w życiu. W zamian za to zacznie się nowy, pozytywny etap. Znalezienie rozwiązania kłopotów, porozumienia, docenianie obecności ludzi. Wesołe momenty i udany czas spędzony w gronie najbliższych. Przyjęcia okolicznościowe typu chrzest, komunia, ślub, urodziny.

3 kielichów: Życie zawodowe

Obecne działania mogą zaowocować w przyszłości. Generalnie pozytywny czas w sferze zawodowej. Znajdzie się niemało okazji do przyjęć firmowych lub urlopów. Możliwość premii, bezpłatna pomoc ze strony Państwa w realizacji projektu.

Relacja uczuciowa: 3 kielichów

3 kielichów mówi o tym, że nie tylko partnerzy są obecni w tym związku. Osoby trzecie także oddziałują na tę relację. W pozytywnym kontekście często symbolizuje wspólne momenty z rodziną, dobre kontakty z teściami. Wiele okazji do imprez rodzinnych. Obecność rodziny. W negatywnym kontekście może znaczyć, iż trafi się osoba trzecia, z którą partner będzie nas zdradzał bądź tylko zaproponuje nam trójkąt w sypialni.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii