Ogólny opis karty 7 mieczy

7 mieczy pokazuje na niecodzienne rozwiązywanie spraw. Człowiek wykazuje się zaradnością, jednakże to, co robi, nie można uznać za honorowe. Wybiera najprostszą drogę do celu, która po czasie okazuje się niekorzystną decyzją. Napotyka mnóstwo komplikacji, więc ścieżka okazuje się zupełnie nie tą najłatwiejszą. 7 mieczy często prezentuje wycofanie, ucieczkę, brak konfrontacji. Człowiek dopuścił się czegoś złego, np. wykorzystał pewną osobę, przez co próbuje uciec przed konsekwencjami. Nie chce podjąć współpracy, a zgoła przeciwnie – zastanawia się gdzie nadal może czerpać korzyści oraz wprowadzić niecne praktyki. Recz jasna w tym wszystkim ma własny cel.

Karta 7 mieczy zamiary

Uczucia: Karta 7 mieczy

Nie należy ufać osobie, o którą zapytaliśmy karty. Możemy spotkać się z pasmem zachowań godnych potępienia. Dopuszczenie się zdrady, liczne oszustwa lub co gorsze traktowanie nas przedmiotowo przez pryzmat nieograniczonych zysków jest chlebem powszednim dla tego człowieka. Lepiej się trzymać z dala.

Karta 7 mieczy: Co on myśli

Musimy zachować szczególną czujność. Osoba, która stanie na naszej ścieżce nie będzie miała dobrych zamiarów. Może nas wykorzystać albo oszukać. Możliwe, że będziemy jej do czegoś potrzebni i tylko dlatego podtrzymuje z nami kontakt. Swoją życiową przedsiębiorczość używa do niegodziwych, egoistycznych celów. Zamiast pomóc innym. To ostatnie, na co można liczyć.

Relacja uczuciowa: 7 mieczy

Bardzo prawdopodobne, że związek jest wynikiem pozytywnego rezultatu, jeżeli chodzi o przemyślenia dotyczące czerpania korzyści. Karta może sygnalizować również, że partnerzy nie są już dla siebie bliscy. Uwidaczniają się wątpliwości, a relację opanowała pasywność.

Karta 7 mieczy: Karta dnia

7 mieczy prosi, abyśmy wykazali się oryginalnością oraz innowacyjnością. Niestereotypowe rozwiązania mogą być tymi najlepszymi. Trzeba też postępować tak, żeby nie rzucać się w oczy. Karta uczula także na samolubne motywy – nie zapominajmy o szacunku, prawdomówności i poszanowaniu praw innych. Jeśli będziemy zachowywać się haniebnie, los zwróci się przeciw nam.

7 mieczy: Przyszłość

Karta może pokazywać na sytuacje, z których można zrobić swój zysk. Nierzadko też mogą być skrywane prawdziwe zamiary. Działania z kolei Przeprowadzane wyłącznie pod publikę. Ponadto, sytuacje te mogą, choć nie muszą przyjąć oryginalną, niespotykaną formę.

7 mieczy: Życie zawodowe

Brak stabilnego zatrudnienia lub też wręcz zmiana pracodawcy. Powinno się zachować ostrożność w strefie zarówno materialnej, jak i zawodowej, bo 7 mieczy nierzadko wskazuje na podstępne sposoby działania. Mogą zdarzyć się nadgodziny, za które nie dostaniemy wynagrodzenia bądź zostaniemy wprowadzeni w błąd przez agenta ubezpieczeniowego.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii