Ogólny opis karty 8 kielichów

8 kielichów nazywana jest również 8 pucharów. Człowiek poświęcił czas, wysiłek oraz konieczne narzędzia, żeby zrealizować zamierzenie. Niestety mimo tego, że zrobił dosłownie wszystko, nie przyniosło to zadowalającego rezultatu. Jego potrzeby są niezaspokojone. Z tego powodu musi przestać się koncentrować na tym pomyśle, traktując go jako element przeszłości. Konieczne okaże się ruszenie do przodu, bo tylko w ten sposób uzyskamy doświadczenie. Nie musi chodzić wyłącznie o wykonanie planu. 8 kielichów może symbolizować związek bądź pracę, które powinno się ukończyć i poszukać nowych możliwości. Rozstanie z tym, co było znane na wylot. Możliwe, że coś wieloletniego. 8 pucharów czasami symbolizuje towarzyszący nam strach.

Karta 8 kielichów zamiary

8 kielichów: Życie zawodowe

8 kielichów jest symbolem rozczarowania/braku zadowolenia. Właśnie te emocje będą towarzyszyć nam w najbliższym czasie. Poczujemy się niezrozumiani, niedocenieni, nieszanowani. Może pojawić się pragnienie bezzwłocznego odejścia z miejsca pracy i perfekcyjne podłoże do rozwinięcia się nieporozumień.

Karta 8 kielichów: Co on myśli

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się częstą zmianą miejsca pobytu. Ciągle jej mało, jednak do końca sama nie jest przekonana, czego chce od życia. Jest niezdecydowana, przez co może być niełatwo ją zrozumieć.

Relacja uczuciowa: 8 kielichów

Nie jest to optymistyczna wróżba. Często oznacza odejście jednego z partnerów, rozwód. Brak intymności tak fizycznej, jak i emocjonalnej. Pojawi się poczucie osamotnienia. Relacja może zmienić się w relację na odległość z powodu wyjazdu drugiej osoby.

8 kielichów: Przyszłość

Czeka niemało nietypowych wydarzeń. Prawdopodobne spotkanie osoby, której nie widzieliśmy od wielu lat bądź też przeprowadzka. Postanowienia, które wywierają istotny wpływ na życie lub spotkania rodzinne są wysoce prawdopodobnym scenariuszem.

Uczucia: Karta 8 kielichów

Strach nie pozwoli na otworzenie się na nowy związek. Czeka nas szukanie wolności. Prawdopodobnie otaczały nas osoby, które miały na nas niedobry wpływ. Krzywdziły nas emocjonalnie. Z tego powodu pragniemy samodzielnie podążać za szukaniem drogi życiowej. Straciliśmy wiarę w stworzenie nowego pełnego miłości związku bądź stworzenie zdrowych, przyjacielskich relacji.

Karta 8 kielichów: Karta dnia

Zakończy się coś, co było nam dobrze znane. Jeśli czujemy się rozczarowani, smutni to wycofajmy się na zawsze lub też na jakiś czas. Trzeba wsłuchać się w głos serca, aby wybrać właściwą ścieżkę. Jedynie ono wie, co jest dla nas właściwe. Zaryzykujmy zostawić przeszłość za sobą i otwórzmy się na niewiadome.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii