Ogólny opis karty Król kielichów

Król kielichów to człowiek, który umie postawić się w czyjejś sytuacji. Czerpie przyjemność, gdy może udzielić komuś rady. Nie cechuje go chwiejność emocjonalna. Umie panować nad emocjami. Jest urodzonym dyplomatą, kieruje się logiką. Jego dojrzałość sprawia, iż rozwiązania przez niego podsunięte okazują się szczególnie trafne. Osoba w energii króla kielichów pragnie chronić najbliższych i często pełni funkcję lidera. Wie jak podejść do sytuacji, żeby ukończyć ją z pozytywnym rezultatem. Nie opowiada o tym, co ma zamiar zrobić, tylko bezzwłocznie zabiera się do działania. Woli zmieniać słowa w działanie. Jej charakter nie powoduje kłopotów, dlatego jedynie sporadycznie popada w konflikty. Eliminuje je na samym początku.

Karta Król kielichów zamiary

Karta Król kielichów: Co on myśli

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie cechowała się dojrzałością oraz życiową mądrością. Umie wejść w czyjeś buty i zrozumieć, przez co przeszła druga osoba. Niejednokrotnie jej działania uwarunkowane są troską o dobro ludzkości. Często podejmuje zatrudnienie na stanowiskach takich jak-lekarz, pielęgniarka, właściciel fundacji.

Relacja uczuciowa: Król kielichów

Król kielichów to pozytywna karta. Pokazuje to, iż partnerzy darzą się takim samym uczuciem. Są nie wyłącznie kochankami, ale przede wszystkim przyjaciółmi. Dzięki temu nie mają przed sobą tajemnic, nie wstydzą się siebie, są dla siebie ostoją oraz obdarzają się zaufaniem. Jest szansa na pozytywny wynik testu ciążowego bądź też propozycję zawarcia małżeństwa!

Uczucia: Karta Król kielichów

Kiedy spotkamy osobę w energii króla kielichów, możemy poczuć się wyjątkowymi szczęściarzami. Obdarzy nas prawdziwym uczuciem, bliskością, troską, opieką i nigdy nie zostawi w potrzebie. Chce naszego szczęścia i dba o to, żeby nie spadł nam włos z głowy. Jednakże należy dać mu trochę czasu, ponieważ płeć przeciwna ogromnie go peszy!

Król kielichów: Przyszłość

Czekają nas momenty wprawiające nas w pozytywny humor. Będzie on miał długofalowy rezultat. Ciężko będzie nas zasmucić albo zdenerwować. Wydarzy się coś nieoczekiwanego wywołującego wybuch euforii. Różnorodność uczuć sprawia, iż zyskujemy świadomość egzystencji. Nie czujemy się martwi, a życie nabiera kolorów.

Karta Król kielichów: Karta dnia

Czasami warto poświęcić moment na fantazję. Nienamacalne umiejętności takie jak intuicja mają ogromną moc. Przekażmy ludziom pozytywną energię, nie wszczynajmy konfliktów, nie potępiajmy ich, postawmy się w ich sytuacji, a zapewne zostaniemy potraktowani tak samo, z szacunkiem.

Król kielichów: Życie zawodowe

W miejscu pracy pojawi się sympatyczna atmosfera. Mogą pojawić się zadania, które będą wymagały od nas wykazania się pomysłowością. Jeśli poszukujemy pracy, to może trafić się oferta, której nadrzędnym celem jest udzielenie pomocy. Możemy czuć wewnętrzne pragnienie uczestniczenia w akcjach polegających na wspomaganiu ubogich, chorych. Wolontariat, fundacja, ośrodek pomocy społecznej, swoja działalność, która sprawi, że ludzkie życie będzie łatwiejsze – wszystkie opcje są możliwe.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii