Ogólny opis karty 9 mieczy

9 mieczy przedstawia wagę permanentnego napięcia w życiu człowieka. Pojawił się on na skutek tego, iż wzięliśmy na siebie zbyt dużo. Myśleliśmy, iż uda nam się połączyć ilość zobowiązań z odpornością psychiczną i wystarczy sił na pokonanie problemów. Tak się jednak nie stało dlatego też towarzyszy nam silny niepokój. Zastanawiamy się, co będzie dalej. Analizujemy najdrobniejsze niuanse, które doprowadzają nas do zderzenia się ze ścianą czarnych scenariuszy. Głowa wypełniona jest wszechogarniającym odczuciem pecha. Człowiek oczekuje najgorszego od życia. Karta podejmuje wysiłek nauczenia nas, iż wyobraźnia nie ma nic wspólnego ze światem rzeczywistym. Katastrofy odtwarzane w naszej głowie jedna za drugą, tylko tam zostaną.

Karta 9 mieczy zamiary

Uczucia: Karta 9 mieczy

9 mieczy pokazuje na to, iż pojawia się nawał pesymistycznych myśli. Wracanie do momentów bólu nie jest ani trochę budujące. Podejście do przypuszczalnego związku w sposób „i tak się nie uda”, „nic z tego nie będzie”, „z pewnością mnie zrani” zamyka drzwi do szczęśliwej miłości. Lepiej od razu zrezygnować z takiego związku.

Karta 9 mieczy: Karta dnia

Nie należy zamykać się w sobie. Drugi, bliski człowiek potrafi przynieść ukojenie. Powiedzenie komuś o własnych kłopotach może przynieść nie tylko wyciszenie, ale także rozwiązanie problemu. Oczywiście istotne, aby empatia była nieodłącznym składnikiem jego charakteru. 9 mieczy uprasza, aby kontrolować własne myśli, bo to one są źródłem cierpienia.

9 mieczy: Życie zawodowe

Sprawy przyjmą zawiły przebieg. Może to się uzewnętrznić długami, których uregulowanie nie jest takie łatwe. W pracy zaś towarzyszyć będą nerwy powiązane choćby z problemami w firmie. Jako osoba bezrobotna możemy mieć problem ze znalezieniem zatrudnienia. Pojawią się sytuacje, z których trudno się wydostać.

Relacja uczuciowa: 9 mieczy

Karta wskazuje na wyrzuty sumienia. Związek nie będzie obfitował w czułość. Przynajmniej jedno z partnerów potrzebuje uczucia, czułości, miłości. Może pojawić się też odczucie tęsknoty i opuszczenia w związku. 9 mieczy wskazuje na to, że prędzej czy później relacja się skończy. Prawdopodobnie nie da się go ocalić.

Karta 9 mieczy: Co on myśli

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie głównie przytłoczona kłopotami. Dlatego też może mówić nam o swoich problemach, aby chociażby na chwilę zrzucić z siebie natłok obowiązków. Co więcej, będzie pracować na stanowisku, które wymaga nasilonego wysiłku intelektualnego.

9 mieczy: Przyszłość

Nadciągają momenty, które uniemożliwią nam zaznanie momentu spokoju. Trzeba oczekiwać negatywnych wieści, życia w nieustającym stresie. Cały czas będzie trzeba coś naprawiać, czymś się zająć. Problemy ścigają nas bezustannie. My zaś musimy stawiać im czoła bez odpoczynku.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii