Ogólny opis karty 10 kielichów

10 kielichów nazywana jest też 10 pucharów. Przedstawia osiągnięcie 100% satysfakcji. Niejednokrotnie zapowiada udany związek, życie rodzinne. Jest obietnicą tego, że wszystko zmierza na właściwe tory, chociaż mogłoby się wydawać inaczej. Jednakże 10 pucharów może być także przestrogą. Jeżeli odczuwamy wrogość do osoby, o którą pytamy karty, symbolizuje to, że wróżba także nie będzie pozytywna. Może okazać się, iż nas oszuka bądź zdradzi. Czasem oznacza jedynie, iż widzimy tę osobę w jasnych barwach. Nie potrafimy dostrzec jaka ta osoba jest w głębi serca. Interpretacja 10 kielichów zależy od kart sąsiadujących. W otoczeniu negatywnych kart przepowiednia nie będzie napełniać nas optymizmem.

Karta 10 kielichów zamiary

Karta 10 kielichów: Co on myśli

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie doceniała życie rodzinne. Więzy krwi odgrywają ogromną rolę w jej życiu. Sama zresztą lubi zapraszać oraz rozpieszczać odwiedzających. Tak samo, jak kocha gości w domu w równym stopniu lubi być gościem. Ma słabość do długich, niekończących się monologów.

Karta 10 kielichów: Karta dnia

Wszechświat obdarowuje nas tym, co najlepsze. Musimy nareszcie zauważyć, że nasze życie jest takie, jakie mogliśmy sobie wymarzyć. Nie ma na co narzekać. Nie są potrzebne żadne poprawki. Aktualnie jesteśmy we właściwym miejscu. Wszystko jest doskonałe.

Relacja uczuciowa: 10 kielichów

10 pucharów oznacza poprawienie się sfery uczuciowej. Relacja wypełni się pozytywnymi cechami takimi jak miłość, zażyłość, ciepło, spełnienie, równość, partnerstwo, zgodność. Niejednokrotnie wróży małżeństwo bądź też zamieszkanie razem. To odpowiedni czas, aby zdecydować się na potomka!

10 kielichów: Życie zawodowe

Pomyślny symbol dla finansów. Awanse lub też inne nagrody, które przekładają się na profit materialny. Dla prowadzących biznes oznacza rozszerzenie możliwości – wprowadzenie nowości bądź działalność wielobranżową.

Uczucia: Karta 10 kielichów

Dla osób samotnych może oznaczać romans bądź też wejście w relację. W wypadku gdy pytamy karty o określoną osobę oraz o jej uczucia to karta przynosi pomyślne przesłanie. Pragnie, żeby się ustatkować oraz założyć rodzinę. Marzy o relacji opierającej się na prawdziwym uczuciu, równości oraz harmonii. To od nas zależy jednak, jak sprawy się potoczą, bo nic nie dzieje się samo. Związek potrzebuje wkładu pracy, by był satysfakcjonujący!

10 kielichów: Przyszłość

Czekają zdarzenia o pozytywnym przebiegu, w których bierze udział rodzina. Ślub, chrzciny, komunia, urodzenie dziecka. Brak niesnasek i kłótni pomiędzy członkami rodziny. Jeżeli jednakże mamy od dawna złe relacje z rodziną, powyższe może odnosić się do najbliższych przyjaciół lub łagodnego polepszenia się stosunków rodzinnych.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii