Ogólny opis karty 10 monet

10 monet nazywana jest również 10 denarów. Uosabia człowieka, który jest spełniony w pełni. Jego wszystkie marzenia, plany oraz pragnienia zostały wykonane. Doskonale nam się wiedzie, a gotówka nie jest już powodem do zmartwień. Zgoła przeciwnie. Nastał moment, w którym nic nam nie brakuje. Doceniamy świat, który nas otacza i upajamy się pozornie szarą codziennością. Zauważamy niepozorne nuty smakowe, radujemy się ze spotkań towarzyskich – tym co jest codziennością dla przeciętnej osoby. Dziesiątka monet wskazuje powodzenie we wszelakich obszarach życia.

Karta 10 monet zamiary

Karta 10 monet: Co on myśli

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie emanowała chęcią oraz możliwościami stworzenia ciepła domowego. Chce, aby wszyscy członkowie czuli się normalnie. Chce, aby w domu zagościła miłość oraz wyrozumiałość. Może też objawiać cechy nadopiekuńczości, co odzwierciedla się zbyt dużą troską lub poświęceniem dla dzieci.

Uczucia: Karta 10 monet

Osoby samotne mogą liczyć na zbudowanie szczęśliwego związku. Spotkamy osobę, która będzie posiadała wszystkie lub niektóre z tych cech: zamożność, pragnienie założenia rodziny (nieraz dużej), chęć zapewnienia bezpieczeństwa finansowego oraz pragnienie kierowania się wartościami rodzinnymi.

10 monet: Życie zawodowe

Pomyślny okres. Finanse uzyskają solidny fundament. Stała praca w bardzo dużej, dobrze działającej firmie, pomoc ze strony zamożnej rodziny, zwrot inwestycji lub też zainwestowanie w coś, co okaże się szczególnie dochodowe.

10 monet: Przyszłość

Nadciągają 2 typy zdarzeń – rodzinne oraz te związane z pieniędzmi. Imprezy rodzinne typu komunia, urodziny, ślub to momenty, które wskazuje 10 denarów. Jednakże prawdopodobne jest też dostanie spadku albo inwestycje, które okażą się strzałem w dziesiątkę.

Karta 10 monet: Karta dnia

10 monet prosi, by człowiek dostrzegł prezenty od losu oraz był wdzięczny za perspektywy, które spotyka na swojej ścieżce. Trzeba uwierzyć, iż jesteśmy tego warci, a wówczas wszechświat odpłaci się za naszą mocną wiarę.
Im częściej o czymś marzymy, im silniej w to wierzymy – tym większa możliwość, iż będzie to nam ofiarowane. Tak funkcjonuje prawo przyciągania.

Relacja uczuciowa: 10 monet

10 denarów mówi, iż relacja oparta będzie na rodzinnych aspektach. Możemy liczyć na pomoc ze strony rodziny, osiągniemy bezpieczeństwo materialne. Może przytrafić się wielodzietność ze strony partnera. Rodzina stanowi priorytet, jest wręcz sensem życia. Co interesujące los przyniesie powodzenie i szczęśliwe chwile dla związku. To idealny moment na postaranie się o potomstwo. Karta przewiduje powiększenie się rodziny.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii