Ogólny opis karty 7 monet

7 monet nazywana jest również 7 denarów. Przedstawia sytuację, w której człowiek ukończył przedsięwzięcie. Przelał w nie całą swoją siłę oraz poświęcił czas. Nadszedł czas, w którym zostało mu tylko oczekiwać na pojawienie się pierwszych wyników. Powinno się oddać sytuację w ręce wszechświata i pozwolić mu dokonanie dla nas zmian. Niejednokrotnie towarzyszy temu poczucie bezradności. Karta jednak wyraźnie wskazuje na to, iż nic więcej nie da się dokonać. Człowiek psychicznie nastawiony jest na czerpanie korzyści ze swoich sukcesów. Jednak 7 monet nawołuje do tego, żeby przyjrzeć się efektom pracy oraz dokonać właściwej oceny. Oczywiście jedynie wtedy kiedy odczuwamy, że jest to niezbędne.

Karta 7 monet zamiary

Karta 7 monet: Karta dnia

Trzeba uzbroić się w cierpliwość. 7 denarów namawia do tego, by cierpliwie usiąść i oczekiwać na efekty. Wykonaliśmy już nawał pracy. Odważnie wypełniliśmy zadanie. Jedyne co może wpłynąć na efekt działań, jest czas oraz los. Wszystko pozostaje w rękach wszechświata.

Relacja uczuciowa: 7 monet

Uwidocznią się ograniczenia. Aktualnie stoimy w miejscu i nie możemy nic więcej zrobić. Nie wiemy jakie rezultaty przyniosą dotychczasowe poczynania. Wypada zastanowić się, jak działa związek i to jakie zdarzenia miały miejsce do tej pory. Co najważniejszego się działo? Czekanie na odpowiedź losu to jedyne co możemy zrobić według 7 denarów.

Uczucia: Karta 7 monet

7 monet mówi o tym, że będziemy czekać na wykonanie pierwszego kroku. Niecierpliwość, strach, rozterki będą stale towarzyszyć. Mogą przybrać charakter obsesyjny. Osoba, na której nam zależy, może w ogóle być zamknięta emocjonalnie na związek. Koncentruje się na karierze zawodowej. Inną opcją jest to, że będzie robiła bardzo wolne ruchy w kierunku spotkań, wysyłania znaków zainteresowania.

7 monet: Przyszłość

Wydarzenia, które nadejdą, będą prowadzić do zatrzymania nas. Innym wariantem jest pojawienie się wyników podjętych działań. Jeśli czekamy na decyzję kredytową, to prędko nie przyjdzie. Przyjaciel może ociągać się z ważnym telefonem. Możemy odznaczać się znaczną aktywnością, a nie osiągać rezultatów np. wielogodzinne poszukiwanie biletów na koncert. Ostatnia sztuka została wyprzedana minutę temu.

Karta 7 monet: Co on myśli

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się samodzielnością głównie w sferze zawodowej, entuzjazmem. Bez przerwy będzie podnosiła poprzeczkę, jeżeli chodzi o osiągnięcia. Całą energię przeznaczy na realizację wspaniałego projektu. Na co dzień może sprawiać wrażenie osoby niewyróżniającej się z tłumu. Lubi strukturę oraz jest mało pewna siebie.

7 monet: Życie zawodowe

W sferze zawodowej oznacza zatrzymanie się. Realizacja obowiązków może wydłużać się w czasie. Starania nie są dostrzegalne przez kierownika, dlatego premia nie jest osiągalna. Praca działa na nas wyczerpująco. Ponadto, nie odczuwamy już satysfakcji z niej. Uczucie braku efektów, zatrzymania się. Dla osób bezrobotnych może symbolizować to brak odpowiedzi bądź brak ciekawych ofert zatrudnienia.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
© 2022 - wrozby-horoskopy.pl - Pisz do mnie na e-mail: wrozka@otylia.pl / Wróżby, horoskopy i numerologia / Mapa kategorii